You don't have javascript enabled. Good luck with that.
اخبار نمایشگاهی
استقبال گسترده همشهريان محترم از جشنواره موسيقي ، غذا و سوغات اقوام ايراني
چهار شنبه - 31 شهریور 1395 - ساعت 12:47
1004

جشنواره موسیقی، غذا و سوغات اقوام ایرانی با معرفی صنایع دستی، سوغات و هدایای مختلف استان های مختلف کشور  برپا گردیده و در کنار این نمایشگاه موسیقی محلی زنده استان های سیستان وبلوچستان، مرکزی، لرستان و خراسان شمالی برای بازدید کنندگان اجرا می شود. معرفی سوغات، غذا و صنایع دستی هفت استان اردبیل، خراسان شمالی، کردستان، فارس، لرستان، گیلان، سیستان و بلوچستان از برنامه های برپایی این رویداد است.  در این نمایشگاه 12 سیاه چادر به ویژه آلاچیق اقوام ترکمن با ابزار و وسایل قدیمی برپاست و مراحل تهیه و پخت انواع آش ها، غذای محلی اقوام ایرانی شامل بلوچی، قشقایی و بختیاری اجرا میگردد .آشنایی مردم با خرده فرهنگ ها، سنن و آیین های اقوام ایرانی برای ویژه جوانان و نوجوانان از اهداف برپایی جشنواره موسیقی و اقوام ایرانی است.  استقبال گسترده همشهریان محترم از این جشنواره و برگزاری موسیقی زنده نیز به خوبی گویای جاذبه این رویداد می باشد.

جشنواره موسيقي ، غذا و سوغات اقوام ايراني
یک شنبه - 28 شهریور 1395 - ساعت 19:31
1067

به مناسبت اعیاد با سعادت قربان و غدیر جشنواره موسیقی ، غذا و سوغات اقوام ایرانی در فضایی کاملا سنتی در سیاه چادر در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی برگزار میگردد در این رویداد شاد و مفرح موسیقی زنده ، پخت آش ، غذاهای محلی و سوغات اقوام سراسر کشور در معرض دید همشهریان محترم و بازدیدکنندگان خواهد بود.. این جشنواره از 28 شهریورماه لغایت 2 مهر ماه ساعت 17 الی 22 برگزار میگردد .

هفتمين نمايشگاه خودرو ، قطعات و صنايع وابسته
دو شنبه - 15 شهریور 1395 - ساعت 11:45
1241

هفتمین نمایشگاه تخصصی خودرو ، قطعات یدکی و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی در فضایی به وسعت 5000 متر مربع با حضور شرکت کنندگانی از سراسر کشور شامل شرکت های مرتبط با صنعت خودرو و قطعه سازی با هدف ایجاد ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف‌کننده برگزار خواهد شد و به معرفی آخرین دستاوردهای صنعت خودرو ، ایجاد بازار رقابتی بین تولیدکنندگان ، فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات علمی،تخصصی و تجاری و توسعه بازار می‌پردازد.این نمایشگاه از تاریخ 16 لغایت 19 شهریورماه از ساعت 16 الی 22 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد.

به روز رساني سايت
چهار شنبه - 10 شهریور 1395 - ساعت 13:35
1118

کاربر گرامی سایت شرکت در حال به روز رسانی و اعمال پاره ای تغییرات می باشد درصورت مشاهده خطا و ایرادات احتمالی پوزش ما را پذیرا باشید

برگزاري نمايشگاه خانه مدرن
شنبه - 6 شهریور 1395 - ساعت 10:21
1148

نمایشگاه تخصصی خانه مدرن در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی و در فضایی به وسعت 7500 متر مربع از تاریخ 8 لغایت 12 شهریورماه سالجاری و با حضور بیش از 100 شرکت کننده اعم از تولید و عرضه کنندگان مبلمان منزل و نمایندگی انها ، تولید کنندگان و عرضه کنندگان لوستر ، لوازم خانگی ، دکوراسیون داخلی و صنایع چوب با هدف ایجاد فرصتی مناسب جهت نمایش آخرین دستاوردها و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات اقتصادی برگزار می گردد، این نمایشگاه از ساعت 16 الی 22 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد.

برگزاري اولين جشنواره موسيقي اقوام ايراني
سه شنبه - 5 مرداد 1395 - ساعت 13:24
1073

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (علیهالسلام) و حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا (علیه السلام) و دهه کرامت اولین جشنواره موسیقی اقوام ایرانی به همراه جنگ شادی ، نمایش طنز ، تردستی و شعبده بازی به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی برگزار میگردد در این رویداد شاد و مفرح هنرمندانی از استان های کردستان ، خوزستان ، لرستان و مرکزی  آثار خود را به نمایش خواهند گزارد. این جشنواره از 20 لغایت 22 مرداد ماه ساعت 19 الی 21 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی برگزار میگردد علاقمندان جهت تهیه بلیط میتوانند با شماره 33683882 - 086 شرکت پارسیان مهر تماس حاصل نمایند.

آگهي دعوت مجمع عمومي عادي ساليانه شركت
شنبه - 19 تیر 1395 - ساعت 09:51
1122

بسمه تعالی   آگهی دعوت مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی سهامی خاص "شماره ثبت 4863"   بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم شرکت دعوت بعمل می آید که در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه روز یکشنبه مورخ 95/04/27 رأس ساعت 10 صبح در سالن پارس شرکت واقع در اراک - میدان امام خمینی(ره) حضور بهم رسانند.     دستور جلسه : 1-    استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس شرکت 2-    تصویب صورتهای مالی سال 1394 3-    انتخاب بازرسان  و حسابرس شرکت 4-    تعیین روزنامه کثیر الانتشار جهت درج آگهی های قانونی شرکت 5-    سایر موارد    هیئت مدیره شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی

 آگهي مزايده باسكول نمايشگاه (مرحله دوم)
چهار شنبه - 26 خرداد 1395 - ساعت 09:22
1223

آگهی مزایده عمومی باسکول –مرحله دوم شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی موضوع مزایده : واگذاری باسکول نمایشگاه دستگاه مزایده گزار : شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی زمان توزیع اسناد مزایده : از تاریخ  پنجشنبه 1395/3/27 تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ 1395/4/8 می باشد . زمان ارسال پیشنهادات  : تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه مورخ 1395/4/10 می باشد . تاریخ و مکان بازگشایی : روز شنبه مورخ 1395/4/12 در محل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی می باشد . میزان ونوع تضمین شرکت در مزایده : مبلغ 50/000/000 ریال به صورت واریز وجه نقد به حساب شرکت یا چک بانکی تضمینی یا ضمانتنامه بانکی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است. برنده مزایده می بایست ظرف مدت 48 ساعت نسبت به عقد قرارداد اقدام نماید. آدرس مزایده گزار : اراک –میدان امام خمینی (ره) محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی تلفن :34130541-086 وب سایت: www.arak-fair.com  لطفا جهت دانلود فایل های ضمیمه به بخش مزایده و مناقصه سایت مراجعه نمایید.

19 خرداد، روز جهاني نمايشگاه
چهار شنبه - 19 خرداد 1395 - ساعت 08:31
1203

روز 8 ژوئن برابر با نوزدهم خردادماه از سوی اتحادیه نمایشگاه‌های جهانی (UFI) به عنوان روز جهانی نمایشگاه شناخته می شود. بزرگان صنعت نمایشگاهی سراسر دنیا، تعدادی زیادی از اعضای انجمن جهانی نمایشگاه ها و فعالان صنعت نمایشگاهی و همچنین تعدادی از دانشگاه های معتبر به منظور بسط و گسترش این صنعت و همچنین بالابردن سطح آگاهی مردم نسبت به صنعت نمایشگاهی از ابتدا تا ۱۹ خرداد که به همت انجمن جهانی نمایشگاه ها روز جهانی صنعت نمایشگاهی نامگذاری شده است، حمایت کامل خود را از نامگذاری این روز و فعالیت های مرتبط با تبلیغ این روز به عنوان روز جهانی صنعت نمایشگاهی اعلام کرده اند، و همین حمایت ها بوده است که سر منشاء بوجود آمدن این رخداد شده است. روز جهانی صنعت نمایشگاهی تنها یک رویداد نیست، بلکه یک اعلان عمومی برای تمام علاقه مندان و فعالان صنعت نمایشگاهی برای ترویج صنعت نمایشگاهی و به اشتراک گذاشتن یک صدای واحد و منسجم است. این ترکیبی از تمام تلاش های ما با هم است. شما به عنوان یک فرد، شرکت یا انجمن با یک فعالیت هرچند کوچک به عنوان بخشی از این صنعت می توانید یک تغییر بزرگ بوجود آورید. هر فعالیتی که در جهت ترویج این صنعت انجام دهید به تاثیر بیشتر روز جهانی صنعت نمایشگاهی، برای شناسایی این صنعت به دیگران کمک خواهد کرد. امروزه نمایشگاه ها یک صنعت بشمار می رود که تأثیر بسیاری بر رونق اقتصادی شهرها و تحول صنعتی و اقتصادی کشورها خواهد داشت. اهمیت نمایشگاه ها به عنوان اهرم توسعه صادرات و عامل توسعه پایدار، نقش مهمی در برندسازی شهری، توسعه گردشگری، تقویت زیرساخت های شهری و توفیق اقتصادی شهرها دارد. با توجه اهمیت نمایشگاه به عنوان یک حرفه و تأثیر آن در زمینه های مختلف جامعه بشری امروز، لازم است زیرساخت های بهینه برای برگزاری نمایشگاه به عنوان یک رویداد اقتصادی، تقویت شده و نگاه ویژه ای به حمایت از تولیدکنندگان داخلی و تولیدات ملی انجام شود. منبع : خبرگزاری ایمنا