You don't have javascript enabled. Good luck with that.
اخبار نمایشگاهی
اولين نمايشگاه كالاي ايراني ، توليد ملي
یک شنبه - 27 آبان 1397 - ساعت 08:32
979

با عنایت به نام گذاری سال 97 با عنوان حمایت از کالای ایرانی ، اولین نمایشگاه کالای ایرانی ، تولید ملی در راستای حمایت از تولید کنندگان داخلی برگزار می گردد این رویداد با حضور 60 مشارکت کننده در قالب یکصد و چهل غرفه نمایشگاهی از استان های تهران ، آذربایجان شرقی ، قم ، یزد ، فارس ، اصفهان ، کرمانشاه ، خراسان رضوی ، زنجان و مرکزی برگزار میگردد . در این نمایشگاه تولیدات داخلی مختلفی از جمله لوازم خانگی، فرش ، تابلوفرش دستبافت و ماشینی، صنایع چوب ، لوستر، صنایع غذایی ، پوشاک و البسه از دوشنبه بیست و هشتم آبان ماه لغایت جمعه دوم آذرماه ساعت 15 الی 21 به معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

برگزاري دو نمايشگاه تخصصي الكامپ و كشاورزي
شنبه - 28 مهر 1397 - ساعت 09:42
1125

سیزدهمین نمایشگاه تخصصی الکامپ اراک با حضور گروه‌های سخت افزار، نرم‌افزار، دولت و بانکداری الکترونیک، امنیت، اتوماسیون اداری، موبایل و تبلت، هوشمند‌سازی، مراکز آموزشی و‌پژوهشی، ماشین‌های اداری، برق و‌مخابرات، اینترنت، شبکه و ارتباطات، رباتیک، بازی‌های رایانه‌ای، استارت‌آپ‌ها و رسانه‌های دیجیتال در سالن پارس محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی و در فضایی به وسعت 5000 مربع  از تاریخ 30 مهر تا 4 آبان سال‌جاری و با حضور بیش از 70 شرکت کننده از  ساعت           16 الی21 برگزار میگردد . این نمایشگاه بزرگترین گردهمایی فعالانICT در استان مرکزی می‌باشد و از جمله نکات مهم این نمایشگاه  می‌توان به حضور نزدیک به بیست استارت‌آپ با رویکرد کسب و‌کار فناورانه اشاره کرد. همچنین حضور برترین برندهای تلفن همراه با گارانتی‌های معتبر نیز از جمله شاخص‌های این‌نمایشگاه می‌باشد. در بخش رباتیک نیز علاوه بر حضور تیم‌های رباتیک دانشگاه‌ها، مسابقاتی در لیگ‌های مختلف هر روز در نمایشگاه برگزار می‌شود. برگزاری دوازده عنوان تخصصی سمینار آموزشی با حضور برترین اساتید نیز همزمان با این نمایشگاه از جمله مواردی‌ست که می‌توان از آن به عنوان یک نقطه‌ی عطف نمایشگاهی یاد کرد. حضور اپراتورهای اینترنت و تلفن همراه نیز از جمله نکات کلیدی این نمایشگاه است که موضوع شهروند الکترونیک و بستر داده‌های همراه را به طور کلی مورد هدف قرار داده است. از ویژگیهای دیگر این نمایشگاه حمایت همه‌جانبه‌ی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، ‌دفتر فناوری اطلاعات و‌ شبکه‌ی دولت استانداری مرکزی و سازمان نظام صنفی رایانه‌ است که با برگزاری بیش از بیست نشست تخصصی حامی رسمی برگزاری این نمایشگاه بودند. همزمان با این رویداد دوازدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی ، ادوات و ماشین آلات ، تجهیزات دام و طیور ، شیلات و آبزیان، صنایع تبدیلی و غذایی در سال پرشیا و پردیس محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی و در فضایی به وسعت 5000 متر مربع با حضور بیش از 55 شرکت کننده از استانهای تهران، مرکزی، خراسان رضوی، گلستان، همدان، البرز، خوزستان، زنجان، قم، خراسان شمالی شامل شرکت های مرتبط با ماشین آلات و ادوات کشاورزی، تجهیزات آبیاری، آبرسانی و نهاده های کشاورزی، تجهیزات دام و طیور، و انواع مکملهای دام و همچنین صنایع تبدیلی و غذایی با همکاری جهاد کشاورزی استان ، شرکت شهرکهای صنعتی و صنایع کوچک استان مرکزی و استانداری مرکزی برگزار می شود این رویداد نیز با اختلاف یک روز از نمایشگاه الکامپ از تاریخ 1 لغایت 4 آبان ماه سال جاری از ساعت 15 الی 21 با هدف ایجاد فرصتی مناسب جهت نمایش آخرین دستاوردها و فن آوری های نوین این عرصه ها و خدمات مربوطه و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات علمی،تخصصی و اقتصادی پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان محترم می باشد.

هشتمين نمايشگاه سوغات و هدايا
شنبه - 14 مهر 1397 - ساعت 09:47
1023

هشتمین نمایشگاه سوغات و هدایا با حضور بیش از یکصد و سی وچهار مشارکت کننده در قالب دویست و ده غرفه نمایشگاهی از سراسر کشور با محوریت ارائه آخرین محصولات، سوغات و توانمندیهای تولیدی هر استان برگزار میگردد. شایان ذکر است همزمان با برگزاری این نمایشگاه پخت بزرگترین کیک استان مرکزی روز جمعه بیستم مهر ماه برگزار میگردد و مسابقه پخت کیک نیز روز شنبه بیست و یکم مهر ماه اجرا خواهد شد همچنین در این نمایشگاه سیاه چادر های اقوام ترکمن و قشقایی نیز جهت نمایش زندگی سنتی اقوام ایرانی برپا میگردد. این رویداد از دوشنبه شانزدهم لغایت شنبه بیست و یکم مهرماه ساعت 15 الی 21 پذیرای همشهریان گرامی،علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

هفدهمين نمايشگاه تخصصي لوازم خانگي
یک شنبه - 18 شهریور 1397 - ساعت 09:53
1277

هفدهمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی از تاریخ 20 لغایت 24 شهریورماه 97 و با حضور بیش از 50 شرکت کننده شامل تولید کنندگان، نمایندگان و عرضه کنندگان لوازم خانگی شامل یخچال ، فریزر ، اجاق گاز ، لوازم صوتی تصویری، ظروف آشپزخانه، لوستر و کالای خواب جهت نمایش آخرین دستاوردها و با هدف ایجاد فرصتی رقابتی و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات  اقتصادی برگزار می گردد. این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی و در فضایی به وسعت 5000 متر مربع از ساعت 16 الی 22 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

هشتمين نمايشگاه نوزاد، كودك و نوجوان ، ورزش و تجهيزات ورزشي
دو شنبه - 5 شهریور 1397 - ساعت 08:22
1028

هشتمین نمایشگاه نوزاد، کودک و نوجوان ، ورزش و تجهیزات ورزشی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی و در فضایی به وسعت 5000 متر مربع و با حضور بیش از 60 شرکت کننده اعم از تولید و عرضه کنندگان محصولات مرتبط از جمله اسباب بازی، بازی فکری، آموزشی و کمک آموزشی، پوشاک و مواد غذایی کودک و همچنین تجهیزات ورزشی، مراکز مشاوره و مامایی و با حضور غرفه های بیمارستان های قدس و طالقانی اراک برگزار می گردد، شایان ذکر است همزمان با این نمایشگاه همایش زایمان طبیعی برگزار میگردد. این رویداد از تاریخ 5 لغایت 9 شهریورماه 97 از ساعت 16 الی 22 پذیرای علاقمندان و بازدید کنندگان خواهد بود.

آگهي مزايده مرحله دوم باسكول و راديو نمايشگاه
یک شنبه - 28 مرداد 1397 - ساعت 12:15
817

شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی در نظر دارد باسکول و پیج(رادیو) نمایشگاه را از طریق مزایده واگذار نماید ، متقاضیان محترم می توانند جهت دریافت آگهی و فرم های مربوط به مرحله دوم مزایده اینجا کلیک نموده یا به قسمت مزایده و مناقصه سایت مراجعه نمایند

برگزاري نوزدهمين نمايشگاه مبلمان و دكوراسيون
یک شنبه - 14 مرداد 1397 - ساعت 09:41
1033

نوزدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون در سالن پارس و پردیس محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی و در فضایی به وسعت 7000 متر مربع از تاریخ 15 لغایت 19 مرداد 97 و با حضور بیش از 93 شرکت کننده از سراسر کشور با هدف نمایش آخرین دستاوردها و جهت ایجاد فرصت رقابتی و فراهم نمودن زمینه لازم مبادلات اقتصادی برگزار می گردد. شایان ذکر است در این رویداد مشارکت کنندگانی از استان مرکزی نیز در کنار سایر تولیدکنندگان و عرضه کنندگان کشور حضور فعال دارند. این نمایشگاه از روز دوشنبه تا جمعه 19 مردادماه از ساعت 16 الی 22 پذیرای بازدیدکنندگان و علاقمندان خواهد بود.

آگهي مزايده باسكول و راديو نمايشگاه و استعلام بها بيمه
دو شنبه - 8 مرداد 1397 - ساعت 14:57
918

شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی در نظر دارد باسکول و پیج(رادیو) نمایشگاه را از طریق مزایده و بیمه نمایشگاه را از طریق استعلام بها واگذار نماید ، متقاضیان محترم می توانند جهت دریافت آگهی و فرم های مربوطه اینجا کلیک نموده یا به قسمت مزایده و مناقصه سایت مراجعه نمایند

برگزاري جشنواره سراسري اقتصاد و فرهنگ روستا (نمايشگاه توانمنديهاي روستايي)
دو شنبه - 8 مرداد 1397 - ساعت 08:40
968

نمایشگاه توانمندیهای روستایی در غالب  240 غرفه با حضور 300 میهمان از نقاط مختلف کشور از تاریخ 8 لغایت 12 مرداد در سالن های پردیس و پرشیا نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی برگزار میگردد.در این رویداد 100 روستای شاخص شناسایی شده و برای ارائه محصولات و فرهنگ بومی و محلی ،غذا‌های سنتی روستاها، موسیقی‌های اصیل محلی، لباس‌های بومی محلی، جاذبه‌های گردشگری و گویش‌های محلی در این نمایشگاه حضور دارند.  در این نمایشگاه  40 غرفه ویژه فروش محصولات و تولیدات روستایی، 10 غرفه ویژه هشت شرکت دانش بنیان فعال در بخش تولیدات روستایی، 10 غرفه ویژه فعالیت های دستگاه های اجرایی، 17 غرفه ویژه 10 شرکت کارآفرین روستایی و بقیه نیز ارائه کننده فرهنگ های بومی و محلی 22 استان کشور هستند.  از برنامه های جنبی این نمایشگاه حضور 9 گروه موسیقی محلی از استان های هرمزگان، قزوین، بوشهر، همدان، گلستان، کرمانشاه، چهار محل و بختیاری، ایلام و سیستان و بلوچستان است که به ارائه فرهنگ قالب موسیقایی خود پرداخته و 6 سیاه چادر از عشایران استان های خراسان رضوی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، قزوین، خوزستان و خراسان جنوبی در حاشیه این نمایشگاه  برپا می گردد.  شایان ذکر است این رویداد با حضور شرکت کنندگانی از استان های هرمزگان، قزوین، خوزستان، بوشهر، همدان، آذربایجان غربی و شرقی، چهار محال و بختیاری، گلستان، کرمانشاه، قم، ایلام، خراسان جنوبی، گیلان، زنجان، اصفهان، فارس، کرمان، کردستان، اردبیل، سیستان و بلوچستان و مرکزی برگزار میگردد.  این نمابشگاه تا جمعه 12 مرداد ماه از ساعت 16 الی 22 پذیرای بازدیدکنندگان محترم می باشد.

آگهي دعوت مجمع عمومي عادي ساليانه
سه شنبه - 12 تیر 1397 - ساعت 12:40
939

بسمه تعالی آگهی دعوت مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی سهامی خاص "شماره ثبت 4863"   بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم شرکت دعوت بعمل می آید که در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه روز یک شنبه مورخ 97/4/24 رأس ساعت 10 صبح در سالن اجتماعات شرکت  واقع در اراک - میدان امام خمینی(ره) حضور بهم رسانند. دستور جلسه : استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس شرکت تصویب صورتهای مالی سال 1396 انتخاب بازرسان وحسابرس شرکت تعیین روزنامه کثیر الانتشار جهت درج آگهی های قانونی شرکت سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه می باشد   هیئت مدیره شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی