You don't have javascript enabled. Good luck with that.
اخبار نمایشگاهی
برگزاري اولين نشست هم انديشي مديران و مجريان نمايشگاه هاي بين المللي استان مركزي
چهار شنبه - 14 تیر 1396 - ساعت 15:13
730

اولین نشست هم اندیشی مدیران و مجریان نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی صبح امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی برگزار گردید. این نشست با حضور حاجی پور ریاست سازمان صنعت معدن تجارت استان، آمره مدیرعامل شرکت شهرکها ،فراهانی قائم مقام صدا و سیمای استان،عالیخانی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان ،تقوی ریاست اداره اماکن و جمعی از مجریان برگزاری نمایشگاه ها و پیمانکاران خدمات نمایشگاهی برگزار گردید. این نشست که در راستای شناسایی موانع و چالش های پیشروی صنعت نمایشگاهی استان برگزار گردید راهکارهای تعامل هرچه بهتر در برگزاری نمایشگاه ها در استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در این گردهمایی مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی استان به ضرورت ایجاد هماهنگی بیشتر میان ادارات دولتی ، متصدیان برگزاری و مجریان نمایشگاهی اشاره نمود و افزود شرکت نمایشگاه ها همواره به عنوان حلقه واسط میان دست اندرکاران برگزاری تلاش میکند هماهنگی های لازم را جهت بالابردن کیفیت نمایشگاه ها انجام دهد. جهانمیرزایی افزود طی برنامه ریزی های صورت گرفته امسال این شرکت در نظر دارد ۴۰ عنوان نمایشگاه سراسری تخصصی و عمومی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان برگزار نماید.  همچنین در این نشست مجریان نمایشگاه ها و پیمانکاران خدماتی با ارائه نقطه نظرات خود نسبت به ارائه راهکارهای مناسب در برگزاری نمایشگاه ها پرداخته و مشکلات خود را در فضایی صمیمانه با مدیران مرتبط در میان گذاشته و هماهنگی های لازم در برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه های استان به عمل آمد.

ششمين نمايشگاه گل و گياه، فضاي سبز و ماهيان زينتي گشايش يافت
دو شنبه - 12 تیر 1396 - ساعت 21:53
778

در این نمایشگاه که تا 16 خرداد ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی در اراک جریان دارد، 55 تولید کننده، عرضه کننده، کارشناس، متخصص گل و گیاه و پرورش دهنده ماهیان زینتی از سراسر کشور حضور دارند. تولیدات این نمایشگاه در فضایی به وسعت هفت هزار و 500 متر مربع و در قالب 210 غرفه نمایشگاهی به معرض دید عموم قرار گرفته است. ایجاد فرصتی مناسب برای نمایش آخرین دستاوردها و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات تجاری و توسعه بازار از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است. ششمین نمایشگاه سراسری گل و گیاه، فضای سبز و ماهیان زینتی از 12 تا 15 تیرماه جاری از ساعت 16 تا 22 و در روز جمعه 16 تیرماه از ساعت 10 صبح تا 22 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان است.

برگزاري نمايشگاه گل و گياه ، فضاي سبز و ماهيان زينتي
شنبه - 10 تیر 1396 - ساعت 10:24
1380

ششمین نمایشگاه گل و گیاه ، فضای سبز و ماهیان زینتی از تاریخ 12 لغایت 16 خرداد ماه 1396 با حضور بیش از 55 تولید کننده ، عرضه کننده ، کارشناس و متخصص گل و گیاه و پرورش دهنده ماهیان زینتی از سراسر کشور در قالب 210 غرفه نمایشگاهی با هدف ایجاد فرصتی مناسب جهت نمایش آخرین دستاوردها و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات تجاری و توسعه بازار در فضایی به وسعت 7500 متر مربع در سالن پارس و پردیس محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی برگزار می گردد، این نمایشگاه از ساعت 16 الی 22 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد. لازم به ذکر است همشهریان محترم جهت استفاده حداکثری از این فرصت نمایشگاهی می توانند روز جمعه مورخ 16 تیرماه از ساعت 10 صبح الی 10 شب از این نمایشگاه بازدید نمایند.

پيام مهندس جهانميرزايي به مناسبت روز جهاني نمايشگاه ها
چهار شنبه - 17 خرداد 1396 - ساعت 09:01
961

به نام خالق هستی خرسندیم که پس از سالیان برنامه ویژه ای برای گرامیداشت روز جهانی نمایشگاه ها در کشور تدارک دیده شده است. بدون شک نام گذاری 7 ژوئن 2017 مصادف با 17 خرداد ماه 96 به نام روز جهانی نمایشگاه ها باعث ایجاد تغییراتی در ساختارهای اقتصادی و اجتماعی مرتبط با نمایشگاه ها خواهد بود و گرامیداشت این روز دستمایه ای جهت بالابردن سطح آگاهی جامعه نسبت به صنعت نمایشگاهی و مولد حمایت های مسئولان مرتبط بوده و نقطه عطفی در پیشبرد اهداف عالیه نمایشگاه ها است. از سویی طرح این موضوع در ایجاد نگاه ژرف به این صنعت بی تاثیر نبوده و می توان با ایجاد ساز و کارهای مناسب در گسترش فعالیت های دانش محور از طریق ایجاد ارتباط موثر با مراکز دانشگاهی معتبر در شناسایی نقاط قوت و ضعف صنعت نمایشگاهی و پدید آوردن خدمات نوین و جلوگیری از اتلاف سرمایه ها موثر باشد. از سوی دیگر تشکیل اتحادیه های مرتبط با این صنعت با هدف کاستن تصدی گری دولتی و حمایت از بخش خصوصی نیز می تواند از برنامه های قابل ذکر این روز در کشور باشد و به یمن این نامگذاری می توان به شناسایی دغدغه های فعالان این عرصه و ایجاد راهکارهای مناسب در جبران کاستی ها و توسعه همه جانبه نمایشگاه ها پرداخت. شایان ذکر است شناسایی قابلیت های بین المللی مراکز نمایشگاهی کشور و به روز رسانی و تسهیل قوانین و مقررات مرتبط  این صنعت نیز از اولویت های ضروری قابل طرح در این روز است .در پایان ضمن تبریک این روز به تمامی پیشکسوتان ، بزرگان و فعالان حال حاضر نمایشگاه ها امیدوارم بزرگداشت این رویداد سر منشاء تحولات مثبت ، توسعه و تقویت زیر ساخت های صنعت نمایشگاهی گردد. مهدی جهانمیرزایی مدیر عامل نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی  

روز جهاني نمايشگاه ها
سه شنبه - 16 خرداد 1396 - ساعت 12:37
737

روز 7 ژوئن 2017 برابر با 17 خردادماه 96 از سوی اتحادیه نمایشگاه‌های جهانی (UFI) به عنوان روز جهانی نمایشگاه شناخته می شود. روز جهانی صنعت نمایشگاهی تنها یک رویداد نیست، بلکه یک اعلان عمومی برای تمام علاقه مندان و فعالان صنعت نمایشگاهی برای ترویج صنعت نمایشگاهی و به اشتراک گذاشتن یک صدای واحد و منسجم است. با توجه اهمیت نمایشگاه به عنوان یک حرفه و تأثیر آن در زمینه های مختلف جامعه بشری امروز، لازم است زیرساخت های بهینه برای برگزاری نمایشگاه به عنوان یک رویداد اقتصادی، تقویت شده و نگاه ویژه ای به حمایت از تولیدکنندگان داخلی و تولیدات ملی انجام شود.

هفتمين نمايشگاه سوغات و هدايا همزمان با جشنواره اقوام ايراني
شنبه - 2 اردیبهشت 1396 - ساعت 12:45
1449

هفتمین نمایشگاه سوغات و هدایا همزمان با جشنواره اقوام ایرانی با حضور بیش از 140 مشارکت کننده در فضایی به وسعت 1700 متر مربع از بیش از 17 استان کشور شامل تهران ، اصفهان ، کردستان ، خوزستان ، چهارمحال و بختیاری ، زنجان ، قزوین ، لرستان ، خراسان ، گیلان ، یزد ، کرمان ، آذربایجان شرقی و غربی ، سمنان ، مرکزی و ... با محوریت ارائه آخرین محصولات، سوغات و توانمندیهای تولیدی هر استان برگزار میگردد. شایان ذکر است در این نمایشگاه سیاه چادر هایی جهت نمایش زندگی سنتی اقوام ایرانی برپا گردیده و همچنین برنامه آیینی ، سنتی و موسیقی ایرانی و شاهنامه خوانی نیز در خلال برگزاری این نمایشگاه برگزار خواهد شد. این رویداد از تاریخ 4 لغایت 8 اردیبهشت ماه ساعت 16 الی 22 پذیرای علاقمندان ، بازدیدکنندگان و همشهریان گرامی خواهد بود.

اطلاعيه
پنج شنبه - 26 اسفند 1395 - ساعت 10:19
1664

قابل توجه پیمانکاران و مجریان محترم نمایشگاهی بدینوسیله به اطلاع میرساند کلیه پیمانکارانی که در حوزه های مختلف اعم از غرفه سازان ، بوفه ، تبلیغات ، آژانس های مسافربری و باربری و... به ارائه خدمات به مشارکت کنندگان در نمایشگاه ها می پردازند می بایست جهت حضور و استمرار فعالیت خود و همچنین اخذ مجوزهای مربوطه نسبت به مذاکره و انجام هماهنگی های لازم با شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی اقدام نموده و ضروریست قبل از قرارداد با مجریان و مشارکت کنندگان فرایند اخذ مجوز فعالیت در نمایشگاه ها را طی نمایند، در غیر اینصورت از انجام هرگونه فعالیت خدماتی بدون مجوز جلوگیری به عمل خواهد آمد.

دوازدهمين نمايشگاه سراسري صنايع دستي
سه شنبه - 3 اسفند 1395 - ساعت 10:32
1106

دوازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و گردشگری از تاریخ چهارم لغایت نهم اسفندماه سال جاری در محل سالن پارس و پردیس نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی برگزار میگردد. این نمایشگاه در فضایی به وسعت 7500 متر مربع پذیرای غرفه داران و هنرمندان صنایع دستی و گردشگری از 27 استان از سراسر کشور می باشد. این رویداد دارای ظرفیت مناسبی جهت معرفی تولیدات صنایع دستی است و می تواند با فراهم کردن بستر مناسب به منظور ارائه محصولات متنوع برای همه اقشار قابل بهره برداری باشد. این نمایشگاه ها  از ساعت 15 الی 21 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد.

اولين نمايشگاه تخصصي پزشكي،دندانپزشكي و آرايشي، بهداشتي
یک شنبه - 1 اسفند 1395 - ساعت 14:36
1001

اولین نمایشگاه تخصصی «تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، بیمارستانی و سلامت» همزمان با اولین نمایشگاه تخصصی « آرایشی، بهداشتی، سلولزی، شوینده و پاک کننده‌ها» به همت شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان مرکزی، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی، شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی، سازمان غذا و داروی اراک و شرکت رایا پردیس آریان از تاریخ دوم لغایت ششم اسفندماه سال جاری برگزار می گردد، این نمایشگاه در فضایی به وسعت 3000 مترمربع در سالن پرشیا محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان برپا خواهد بود و برترین نشان‌های تجاری ایران در حوزه های پزشکی، بهداشت و سلامت، آرایشی و بهداشتی حضور داشته و به معرفی محصولات خود در استان مرکزی می پردازند. ازکل فضای نمایشگاهی حدود 30 درصد به برندهای پزشکی و 70 درصد به محصولات بهداشتی و آرایشی تعلق دارد و با عنایت به برگزاری این نمایشگاه برای اولین بار در استان ، تولیدکنندگان و صنوف استان مرکزی نیز به خوبی از این رویداد استقبال کرده و در این نمایشگاه حضور چشمگیری دارند. این رویداد از ساعت 15 الی 21 پذیرای متخصصان ، علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

آگهي مزايده عمومي عناوين نمايشگاهي سال 1396 - مرحله دوم
چهار شنبه - 27 بهمن 1395 - ساعت 13:47
987

آگهی مزایده عمومی ( مرحله دوم )   شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی                   موضوع مزایده : واگذاری عناوین نمایشگاهی سال 1396   دستگاه مزایده گزار : شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی   تاریخ تهیه اسناد مزایده: 95/11/28 لغایت 95/12/05 ( در ساعات اداری از ساعت 7:30 الی 30 :14 )   زمان ارسال پیشنهادات : تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ  95/12/07   تاریخ و مکان بازگشایی : مورخ 95/12/08 در محل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی می باشد.   میزان تضمین شرکت در مزایده معادل 5 % مبلغ پیشنهادی برای هر عنوان نمایشگاهی بصورت ضمانتنامه بانکی یا واریز وجه به حساب شرکت نمایشگاه ها میباشد   جهت کسب اطلاعات بیشتر با امور مالی و امور نمایشگاهی شرکت نمایشگاهها تماس حاصل فرمایید.   تلفن تماس : 2-34130541-086   آدرس سایت: www.arak-fair.com   جهت دانلود فرم های مربوطه به بخش مزایده و مناقصه سایت مراجعه نمایید.   روابط عمومی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی