شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی
اخبار نمایشگاهی
آگهي مزايده عناوين نمايشگاهي سال 1395
سه شنبه - 27 بهمن 1394 - ساعت 08:10
1346

آگهی مزایده عمومی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی   موضوع مزایده : واگذاری عناوین نمایشگاهی سال 1395 دستگاه مزایده گذار : شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی تاریخ تهیه اسناد مزایده:94/11/27 لغایت 94/12/3 زمان ارسال پیشنهادات : تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ  94/12/9 تاریخ و مکان بازگشایی : مورخ 94/12/10 در محل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی می باشد. میزان تضمین شرکت در مزایده 250/000/000 ریال بصورت ضمانتنامه بانکی یا واریز وجه به حساب شرکت نمایشگاه ها میباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با امور مالی و امور نمایشگاهی شرکت نمایشگاهها تماس حاصل فرمایید. تلفن تماس : 2-34130541-086 آدرس سایت : www.arak-fair.com روابط عمومی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی   جهت دانلود فرم های مربوطه به قسمت مزایده و مناقصه سایت مراجعه نمایید.

افتتاح نمايشگاه تابلو و فرش دستباف ، همزمان با نمايشگاه فرش ماشيني و منسوجات
یک شنبه - 18 بهمن 1394 - ساعت 20:49
1227

هشتمین نمایشگاه سراسری تابلو و فرش دستباف ایران همزمان با ششمین نمایشگاه فرش ماشینی و منسوجات در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی با حضور زمانی استاندار مرکزی، حاجی پور رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت ، جهانمیرزایی مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی استان ، زند رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی، جمعی از مدیران ارشد و اعضای شورای اداری استان افتتاح شد. این نمایشگاه در فضایی به وسعت 10000 متر مربع و با حضور بیش از 110 شرکت کننده در حال برگزاریست و مشارکت کنندگان در این نمایشگاه شامل تولید کنندگان و توزیع کنندگان فرش دستباف ، تابلو فرش ، شرکت ها و نمایندگی های فرش ماشینی و منسوجات می باشند. این رویداد با هدف ایجاد فرصتی مناسب جهت تامین نیاز مردم شریف استان به دستبافته های هنر ایرانی و همچنین دسترسی آن ها به آخرین دستاوردهای صنعتگران فرش ماشینی با کیفیت عالی و قیمت مناسب و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات اقتصادی برگزار می گردد. این نمایشگاه از تاریخ 18 لغایت 23 بهمن ماه سال جاری از ساعت 15 الی 21 پذیرای بازدید کنندگان و علاقمندان می باشد.

افتتاح اولين نمايشگاه خدمات ، مبلمان شهري و حمل و نقل عمومي
چهار شنبه - 7 بهمن 1394 - ساعت 18:40
1752

اولین نمایشگاه تخصصی خدمات ، مبلمان شهری و حمل و نقل عمومی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی در اراک با حضور زمانی قمی استاندار مرکزی، معاونین استاندار، عباسی شهردار کلان شهر اراک ، شهردار ساوه،  مدیران عامل سازمان های همیاری شهرداری های کشور ، اعضای شورای اسلامی شهر اراک و ساوه و جمعی از مدیران و مسئولین ارشد استان افتتاح شد. این نمایشگاه در فضایی به وسعت 5000 متر مربع و با حضور بیش از 40 شرکت کننده در حال برگزاریست و مشارکت کنندگان در این نمایشگاه شامل شهرداری های اراک ، ساوه ، سازمان زیبا سازی شهرداری اراک و شرکت های مرتبط با مبلمان شهری ، خدمات شهری و حمل نقل عمومی می باشند. همچنین همزمان با این نمایشگاه 3 سمینار تخصصی مدیران عامل سازمان همیاری شهرداری های کشور برگزار میگردد. از دیگر برنامه های جنبی این نمایشگاه میتوان به تور بازدید از کارخانه های صنعتی و برگزاری میزگردهای تخصصی جهت مشارکت کنندگان در این نمایشگاه نام برد این رویداد با هدف ایجاد بستر مناسب جهت انعقاد تفاهم نامه های تجاری میان شرکت های حاضر در نمایشگاه و متخصصین این حوزه از تاریخ 6 لغایت 9 بهمن ماه سال جاری از ساعت 16 الی 21 پذیرای بازدید کنندگان و علاقمندان می باشد. 

افتتاح اولين نمايشگاه فن آوري هاي نوين ساختمان
سه شنبه - 6 بهمن 1394 - ساعت 18:56
1131

اولین نمایشگاه تخصصی فن آوری های نوین ساختمان با حضور افشون معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مرکزی ، نخستین مشاور و مدیر کل حوزه استاندار، حاجی پور رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان، عالیخانی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان، زند عضو شورای اسلامی شهر اراک و رئیس اتاق اصناف مرکز استان، بختیار معاون صنعتی و غلامی معاون معدنی سازمان صنعت و معدن استان در اراک گشایش یافت.در این رویداد که در محل سالن پرشیا  نمایشگاه بین المللی استان مرکزی برگزار می شود 30 شرکت معتبر در فضایی به وسعت 3000 مترمربع حضور دارند. این نمایشگاه در حوزه های فن آوری های نوین ساختمان، مصالح و تکنولوژی ساختمان، سیستم های سرمایشی و گرمایشی، تجهیزات آشپزخانه، شیرآلات، در و پنجره، معماری و دکوراسیون داخلی، سازه ها و نماها و بهینه سازی مصرف انرژی برگزار میگردد. این نمایشگاه از تاریخ 6  لغایت 9 بهمن ماه سال جاری از ساعت 16 الی 21 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد.

برگزاري نمايشگاه مبلمان و لوستر(خانه مدرن)
دو شنبه - 28 دی 1394 - ساعت 20:39
2478

نمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر (خانه مدرن) در فضایی به وسعت 7500 متر مربع افتتاح شد این نمایشگاه با حضور بیش از 70 شرکت کننده اعم از تولید و عرضه کنندگان  مبلمان منزل و نمایندگی انها ، تولید کنندگان و عرضه کنندگان لوستر با هدف ایجاد فرصتی مناسب جهت نمایش آخرین دستاوردها و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات اقتصادی برگزار می گردد، این نمایشگاه از تاریخ 28 دیماه لغایت 2 بهمن ماه سالجاری ساعت 15 الی 21 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد.

افتتاح نمايشگاه تخصصي كامپيوتر و شهروند الكترونيك همزمان با نمايشگاه تخصصي برق
دو شنبه - 14 دی 1394 - ساعت 18:35
1405

یازدهمین نمایشگاه تخصصی کامپیوتر و شهروند الکترونیک همزمان با سومین نمایشگاه تخصصی برق در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی با حضور مهندس حاجی پور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، مهندس جهانمیرزایی مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان ، مهندس آمره مدیرعامل شرکت شهرکهای استان، خانم مهندس سلوکی دبیرکل سازمان نظام صنفی رایانه ایران، دکتر چراغی مدیرکل پست استان ، مهندس شهری رئیس خانه صنعت و معدن استان و مهندس سجادی معاون تجاری شرکت مخابرات استان مرکزی افتتاح شد. این نمایشگاه در فضایی به وسعت 5000 متر مربع و با حضور بیش از 50 شرکت کننده و زمینه فعالیتهای شرکت های مرتبط با IT و خدمات دهندگان حوزه های سخت افزار، نرم افزار ، اینترنت ، شبکه های ارتباطی ، موبایل ، اتوماسیون اداری ، امنیت ، هوشمند سازی ، رسانه های دیجیتال و ... می باشند همچنین در نمایشگاه تخصصی برق نیز شرکت هایی با زمینه کاری روشنایی ، برق اضطراری ، تابلو برق ، کنترل و انرژی های نوین برگزار میگردد. شایان ذکر است از برنامه های جانبی این نمایشگاه برگزاری سمینارها و کارگاه های آموزشی با موضوعات آشنایی با کدینگ ملی ، پرداخت الکترونیک ، نسل جدید سیستم های سازمان الکترونیک ، آشنایی یا انرژی های نوین (سولار) و مسابقات هک می باشد که هر روز در زمان برپایی نمایشگاه برگزار گردیده و به شرکت کنندگان مدرک معتبر ارائه خواهد شد. همچنین پس از مراسم افتتاحیه از تمبر یادبود این نمایشگاه نیز باحضور مدیران و مسئولین رونمایی شد. این نمایشگاه از تاریخ 14 لغایت 18 دیماه سال جاری ساعت 16 الی 21 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد.

رونمايي از خودرو جديد كرمان موتور
پنج شنبه - 10 دی 1394 - ساعت 20:33
1588

مهندس مهدی جهان میرزایی، مدیر عامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی در جریان ششمین نمایشگاه تخصصی خودرو استان مرکزی خودروی جدید لیفان 820 را رونمایی کرد. این خودرو محصول جدید شرکت کرمان موتور است که طی مراسمی در ششمین نمایشگاه تخصصی خودرو در اراک رونمایی شد. علاقمندان میتوانند جهت بازدید ، آشنایی با جزئیات و شرایط فروش این خوردو تا روز جمعه به محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی مراجعه نمایند. ششمین نمایشگاه تخصصی خودرو تا روز جمعه 11 دیماه از ساعت 16 الی 21 دایر می باشد.

انتصاب مدير عامل جديد شركت
پنج شنبه - 10 دی 1394 - ساعت 16:28
1291

طی حکمی از سوی مهندس مجتبی عالیخانی رییس هیأت مدیره شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی آقای مهندس مهدی جهان میرزایی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی منصوب شد. دربخشی از این حکم آمده است: امید است با توجه به مفاد اساسنامه و شرح وظایف تعیین شده ، نهایت سعی و تلاش خود را نموده و همواره موفق و پیروز باشید.

برگزاري نمايشگاه تخصصي خودرو همزمان با نمايشگاه آموزش،دانش و پژوهش
سه شنبه - 8 دی 1394 - ساعت 13:53
1130

ششمین نمایشگاه تخصصی خودرو ، قطعات یدکی و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی با حضور حاجی پور رییس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان ، نوازنی مدیرکل دفتر فنی استانداری مرکزی و و جمعی از مسئولان و مدیران استان گشایش یافت. این نمایشگاه در فضایی به وسعت 5000 متر مربع با حضور شرکت کنندگانی از سراسر کشور شامل شرکت های مرتبط با صنعت خودرو و قطعه سازی با هدف ایجاد ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف‌کننده برگزار خواهد شد و به معرفی آخرین دستاوردهای صنعت خودرو ، ایجاد بازار رقابتی بین تولیدکنندگان ، فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات علمی،تخصصی و تجاری و توسعه بازار می‌پردازد. همچنین همزمان با این رویداد اولین نمایشگاه آموزش ، دانش ، پژوهش و کتاب های مرتبط نیز در فضایی به وسعت 3000متر مریع با حضور غرفه هایی از دانشگاه های استان ، آموزشگاه های علمی و فنی و غرفه های عرضه کتاب  برگزار میگردد . این نمایشگاه ها  از تاریخ 7 لغایت 11 دی ماه 1394 از ساعت 16 الی 21 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد.

برگزاري نهمين نمايشگاه تخصصي صنعت و معدن
چهار شنبه - 4 آذر 1394 - ساعت 10:18
1526

نهمین نمایشگاه تخصصی صنعت و معدن در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی در اراک پایتخت صنعتی ایران و در فضایی به وسعت 5000 متر مربع با حضور نگوین هونگ تاگ سفیر ویتنام ، هیات اقتصادی از کشور چین،فیلی معاونت عمرانی استانداری،محمدرضا حاجی پور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی و جمعی از مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی استان مرکزی گشایش یافت. بیش از 50 شرکت صنعتی از سراسر کشور جدیدترین محصولات خود را در بخش صنایع جوش و برش، ابزارآلات صنعتی و برقی، معدن، اتوماسیون و ماشین آلات صنعتی به نمایش گذاشته اند. معرفی آخرین دستاوردها و فناوری های نوین بخش صنعت و بهره وری از دانش روز، ایجاد تعامل گسترده بین کارشناسان و مهندسان نقاط مختلف کشور و تامین منافع تولید کنندگان و صاحبان صنایع همراه با ایجاد شرایط مناسب برای روابط تجاری از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است. این نمایشگاه از تاریخ 3 لغایت 6 آذر ماه از ساعت 16 تا 22 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان است.