You don't have javascript enabled. Good luck with that.
اخبار نمایشگاهی
آگهي مزايده باسكول و راديو نمايشگاه و استعلام بها بيمه
دو شنبه - 8 مرداد 1397 - ساعت 14:57
822

شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی در نظر دارد باسکول و پیج(رادیو) نمایشگاه را از طریق مزایده و بیمه نمایشگاه را از طریق استعلام بها واگذار نماید ، متقاضیان محترم می توانند جهت دریافت آگهی و فرم های مربوطه اینجا کلیک نموده یا به قسمت مزایده و مناقصه سایت مراجعه نمایند

برگزاري جشنواره سراسري اقتصاد و فرهنگ روستا (نمايشگاه توانمنديهاي روستايي)
دو شنبه - 8 مرداد 1397 - ساعت 08:40
868

نمایشگاه توانمندیهای روستایی در غالب  240 غرفه با حضور 300 میهمان از نقاط مختلف کشور از تاریخ 8 لغایت 12 مرداد در سالن های پردیس و پرشیا نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی برگزار میگردد.در این رویداد 100 روستای شاخص شناسایی شده و برای ارائه محصولات و فرهنگ بومی و محلی ،غذا‌های سنتی روستاها، موسیقی‌های اصیل محلی، لباس‌های بومی محلی، جاذبه‌های گردشگری و گویش‌های محلی در این نمایشگاه حضور دارند.  در این نمایشگاه  40 غرفه ویژه فروش محصولات و تولیدات روستایی، 10 غرفه ویژه هشت شرکت دانش بنیان فعال در بخش تولیدات روستایی، 10 غرفه ویژه فعالیت های دستگاه های اجرایی، 17 غرفه ویژه 10 شرکت کارآفرین روستایی و بقیه نیز ارائه کننده فرهنگ های بومی و محلی 22 استان کشور هستند.  از برنامه های جنبی این نمایشگاه حضور 9 گروه موسیقی محلی از استان های هرمزگان، قزوین، بوشهر، همدان، گلستان، کرمانشاه، چهار محل و بختیاری، ایلام و سیستان و بلوچستان است که به ارائه فرهنگ قالب موسیقایی خود پرداخته و 6 سیاه چادر از عشایران استان های خراسان رضوی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، قزوین، خوزستان و خراسان جنوبی در حاشیه این نمایشگاه  برپا می گردد.  شایان ذکر است این رویداد با حضور شرکت کنندگانی از استان های هرمزگان، قزوین، خوزستان، بوشهر، همدان، آذربایجان غربی و شرقی، چهار محال و بختیاری، گلستان، کرمانشاه، قم، ایلام، خراسان جنوبی، گیلان، زنجان، اصفهان، فارس، کرمان، کردستان، اردبیل، سیستان و بلوچستان و مرکزی برگزار میگردد.  این نمابشگاه تا جمعه 12 مرداد ماه از ساعت 16 الی 22 پذیرای بازدیدکنندگان محترم می باشد.

آگهي دعوت مجمع عمومي عادي ساليانه
سه شنبه - 12 تیر 1397 - ساعت 12:40
826

بسمه تعالی آگهی دعوت مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی سهامی خاص "شماره ثبت 4863"   بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم شرکت دعوت بعمل می آید که در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه روز یک شنبه مورخ 97/4/24 رأس ساعت 10 صبح در سالن اجتماعات شرکت  واقع در اراک - میدان امام خمینی(ره) حضور بهم رسانند. دستور جلسه : استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس شرکت تصویب صورتهای مالی سال 1396 انتخاب بازرسان وحسابرس شرکت تعیین روزنامه کثیر الانتشار جهت درج آگهی های قانونی شرکت سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه می باشد   هیئت مدیره شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی

افتتاح رسمي نمايشگاه هاي گل و گياه ، گلخانه ،  فضاي سبز و خدمات و مبلمان شهري
سه شنبه - 29 خرداد 1397 - ساعت 21:57
828

هفتمین نمایشگاه تخخصی گل و گیاه ، اولین نمایشگاه تخصصی گلخانه و فضای سبز و سومین نمایشگاه تخصصی خدمات و مبلمان شهری طی مراسمی امروز با حضور آقازاده استاندار مرکزی ، معاونین استاندار و جمعی از مدیران ارشد استان افتتاح گردید. سید علی آقازاده در طی این مراسم بیان کرد این استان ظرفیت ارزشمندی در پرورش گل و گیاه دارد و در صورت توسعه و بهره برداری مناسب از این ظرفیت استان ، می توان زمینه اشتغالزایی پایدار و بهبود شرایط اقتصادی این خطه را رقم زد.  هفتمین نمایشگاه تخخصی گل و گیاه ، اولین نمایشگاه تخصصی گلخانه و فضای سبز و سومین نمایشگاه تخصصی خدمات و مبلمان شهری تا روز جمعه یکم تیر ماه 97 از ساعت 16 الی 22 در سالن های پارس پردیس و پرشیا محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی در فضایی به وسعت ده هزار متر مربع پذیرای بازدیدکنندگان و علاقمندان می باشد.

برگزاري نمايشگاه گل و گياه ، نمايشگاه فضاي سبز و نمايشگاه مبلمان و خدمات شهري
یک شنبه - 27 خرداد 1397 - ساعت 09:46
1654

هفتمین نمایشگاه گل و گیاه ، فضای سبز و ماهیان زینتی با حضور بیش از 60 تولید کننده ، عرضه کننده ، کارشناس و متخصص گل و گیاه از سراسر کشور در قالب 140 غرفه نمایشگاهی با هدف ایجاد فرصتی مناسب جهت نمایش آخرین تولیدات دستاوردها و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات تجاری و توسعه بازار در فضایی به وسعت 5000 متر مربع در سالن پارس محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی برگزار می گردد، همچنین همزمان با این رویداد اولین نمایشگاه تجهیزات گلخانه ای و فضای سبز نیز با حضور 20 شرکت کننده از استان های تهران، خوزستان، اصفهان، فارس، مرکزی، گیلان و مازندران برگزار گردیده و مشارکت کنندگان به ارائه محصولات و صنایع وابسته به فضای سبز و تجهیزات گلخانه ای در محل سالن پردیس به مساحت 2000 مترمربع خواهند پرداخت. شایان ذکر است همزمان با این نمایشگاه ها سومین نمایشگاه تخصصی خدمات ، مبلمان شهری و حمل و نقل عمومی نیز با مشارکت متخصصان و شرکت های مرتبط با حوزه حمل و نقل عمومی و خدمات شهری و حضور شهرداری های اراک ، مهاجران ، پرند و تفرش در محل سالن پرشیا نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی به وسعت 3000 متر مربع برگزار میگردد از دیگر برنامه های جنبی میتوان به همایش شهرداران استان مرکزی در خلال برگزاری این رویداد اشاره نمود.  این نمایشگاه ها از دوشنبه 28 خرداد لغایت جمعه 1 تیر ماه 1397  از ساعت 16 الی 22 پذیرای همشهریان محترم ، علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد.

برگزاري نمايشگاه ضيافت
دو شنبه - 24 اردیبهشت 1397 - ساعت 08:03
904

نمایشگاه ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان از دوشنبه بیست و چهارم لغایت جمعه بیست و هشتم اردیبهشت ماه 97 به مدت پنج روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان برگزار میگردد. این نمایشگاه در فضایی به وسعت 3000 مترمربع و با حضور بیش از 80 مشارکت کننده در غالب 100 غرفه نمایشگاهی به عرضه آخرین محصولات تولیدی خود و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات اقتصادی خواهند پرداخت. این نمایشگاه از ساعت 15 الی 21 پذیرای همشهریان محترم، علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد.

بررسي پيش نويس قانون جامع صنعت نمايشگاهي كشور در نشست تخصصي انجمن نمايشگاه هاي ايران
چهار شنبه - 29 فروردین 1397 - ساعت 09:42
880

پیش نویس قانون جامع صنعت نمایشگاهی کشور در نشست تخصصی انجمن نمایشگاهی ایران با حضور جمعی از مدیران مراکز نمایشگاهی استان‌ها بررسی شد. این پیش‌نویس سه ماه پیش نیز در نشست روسای مراکز، فعالان و دست‌اندرکاران صنعت نمایشگاهی کشور با حضور حسین اسفهبدی، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران، قنبری مشاورعالی مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های ایران،میرظفرجویان معاون امور فنی و مهندسی این شرکت، سپاسدار دبیر انجمن مجریان نمایشگاهی و نلسون حضرتی رئیس انجمن نمایشگاه‌‌های ایران بررسی شده بود. به طور کلی بررسی پیش‌نویس قانون جامع صنعت نمایشگاهی کشور به منظور بررسی و رفع ابهامات و نقایص این قانون و همچنین بیان مشکلات و چالش‌های پیش روی صنعت نمایشگاهی است. گفتنی‌ است که  پیش نویس قانون جامع صنعت نمایشگاهی کشور که مشتمل بر ۱۴ماده و ۴تبصره است. این پیش‌نویس در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده و جهت تصویب نهایی و اجرایی شدن به هیات دولت ابلاغ شده است. براساس این قانون شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران که اختصاراً در این قانون "شرکت " نامیده شده به عنوان متولی اصلی صنعت نمایشگاهی کشور انتخاب شدهاست.        منبع گسترش نیوز

برگزاري نمايشگاه خودرو همزمان با صنايع دستي و توليدات محلي
چهار شنبه - 2 اسفند 1396 - ساعت 09:27
1470

هشتمین نمایشگاه تخصصی خودرو ، قطعات یدکی و صنایع وابسته در سالن پرشیا محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی در فضایی به وسعت 2000 متر مربع با حضور نمایندگان شرکت های مرتبط با صنعت خودرو و قطعه سازی با هدف ایجاد ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف‌کننده برگزار خواهد شد و به ایجاد بازار رقابتی و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات تخصصی و تجاری و توسعه بازار می‌پردازد. این نمایشگاه از تاریخ 2 لغایت 5 اسفند ماه از ساعت 16 الی 21 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد. همچنین همزمان با این رویداد نمایشگاه اقوام ایرانی ، صنایع دستی و تولیدات محلی از با حضور بیش از 100 مشارکت کننده در فضایی به وسعت 5000 متر در سالن پارس برگزار می گردد در این نمایشگاه نیز آخرین محصولات صنایع دستی ، سوغات و توانمندیهای تولیدی محلی ارائه خواهد گردید این رویداد نیز از تاریخ 2 لغایت 6 اسفند ماه ساعت 15 الی 21 پذیرای همشهریان عزیز خواهد بود.

برگزاري دومين نمايشگاه تخصصي پزشكي ، بهداشتي
سه شنبه - 17 بهمن 1396 - ساعت 08:52
1038

دومین نمایشگاه تخصصی «تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، بیمارستانی و سلامت» همزمان با دومین نمایشگاه تخصصی « آرایشی، بهداشتی، سلولزی، شوینده و پاک کننده‌ها» با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان مرکزی، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی، شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی، سازمان غذا و داروی اراک و شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی از تاریخ 18 لغایت 22 بهمن ماه سال جاری برگزار می گردد. این نمایشگاه با حضور بیش از پنجاه مشارکت کننده در فضایی به وسعت چهارهزار مترمربع در سالن پارس محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان برپا خواهد بود و 160 برند و نشان‌ تجاری در حوزه های تجهیزات پزشکی ، بیمارستانی ، مراکز خدمات درمانی و موسسات مرتبط به حوزه‌ی سلامت ، تولیدات محصولات آرایشی، بهداشتی، سلولزی، شوینده و پاک‌کننده و تناسب اندام حضور داشته و به معرفی تولیدات و محصولات خود می پردازند. شایان ذکر است همزمان با این نمایشگاه چندین سمینار آموزشی با موضوعات مرتبط با زایمان طبیعی و... برگزار می گردد. این رویداد از روز چهار شنبه هجدهم تا یکشنبه بیست و دوم بهمن ماه ساعت 15 الی 21 پذیرای متخصصان ، علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

نمايشگاه پوشاك ، منسوجات ، كيف و كفش و البسه چرمي
دو شنبه - 9 بهمن 1396 - ساعت 09:15
1335

دومین نمایشگاه تخصصی پوشاک ، منسوجات ، کیف و کفش، محصولات و البسه چرمی از دوشنبه نهم لغایت جمعه سیزدهم بهمن ماه 96 در سالن پارس محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی و در فضایی به وسعت پنج هزار متر مربع برگزار میگردد . این رویداد با حضور بیش از 60 تولیدکننده و عرضه کننده پوشاک بزرگسال و کودک ،پوشاک سنتی ، ملزومات حجاب ،کیف و محصولات چرمی از سراسر کشور برگزار میگردد. این نمایشگاه از ساعت 15 الی 21 پذیرای همشهریان محترم ، علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد.