You don't have javascript enabled. Good luck with that.
اخبار نمایشگاهی
دومين نمايشگاه تجهيزات آشپزخانه همزمان با اولين نمايشگاه نوشيدني هاي گرم
یک شنبه - 9 دی 1397 - ساعت 08:31
1296

دومین نمايشگاه تخصصی لوازم و تجهيزات آشپزخانه ، چيني و بلور با حضور پنجاه مشارکت کننده شامل تولیدکنندگان، نمایندگی ها و عرضه کنندگان محصولات مرتبط از قبیل ظروف چینی و بلور ، تجهیزات آشپزخانه ، کابینت ، هود، سینک ، میزناهارخوری و محصولات مرتبط از برند های معتبر و فعال همچون توس چینی ، مشهد دوام ، کاخلر و... در سالن پارس محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی در پنج هزار متر مربع برگزار می گردد این نمایشگاه با هدف ایجاد فرصتی رقابتی و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات  اقتصادی برای همشهریان محترم برپا می گردد. همچنین همزمان با این رویداد اولين نمايشگاه قهوه ، كاكائو ، نوشيدني هاي گرم ، صنايع و تجهيزات وابسته با مشارکت تولیدکنندگان ، واردکنندگان ، فروشندگان و صاحبان برند در این صنعت نیز از استان های تهران ، اصفهان ، فارس ، هرمزگان ، البرز و مرکزی گرد هم آمده تا آخرین محصولات مرتبط با قهوه ، كاكائو و نوشيدني هاي گرم و همچنین تجهیزات مورد نیاز کافه و قهوه خانه را به معرض دید عموم قراردهند این نمایشگاه نیز در سالن پردیس نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی در فضایی به وسعت دو هزار متر مربع با حضور بیش از سی مشارکت کننده برگزار می گردد. این رویداد ها از دوشنبه دهم لغایت جمعه چهاردهم دیماه ساعت 15 الی 21 پذیرای بازدیدکنندگان ، علاقمندان و همشهریان محترم خواهد بود.

هفتمين نمايشگاه تخصصي ازدواج
یک شنبه - 2 دی 1397 - ساعت 09:07
885

هفتمین نمایشگاه تخصصی ازدواج سنت نبوی از دوشنبه سوم لغایت هفتم دی ماه با حضور بیش از 50 شرکت کننده در فضایی به وسعت 5000 متر مربع در سالن پارس محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی برگزار میگردد. در این نمایشگاه غرفه هایی شامل تشریفات و خدمات مجالس ، رستوران و تالار باغ ، آتلیه فیلم و عکس ، سالن های زیبایی و پیرایش ، خدمات گل آرایی و خنچه عقد ، آیینه و شمعدان و مزون عروس به ارائه خدمات خواهند پرداخت. این نمایشگاه با هدف ایجاد فرصت جهت معرفی ارائه دهندگان خدمات مجالس با کیفیت عالی و قیمت مناسب و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات اقتصادی برگزار می گردد. این رویداد از ساعت 15 الی 21 پذیرای بازدیدکنندگان و علاقمندان می باشد.

نمايشگاه اقوام و عشاير ايراني
یک شنبه - 25 آذر 1397 - ساعت 11:01
869

دومین نمایشگاه اقوام ایرانی در فضایی به وسعت هفت هزار و پانصد متر مربع در سالن های پارس و پردیس نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی برگزار میگردد. این رویداد با حضور مشارکت کنندگانی از استان های مختلف کشور با هدف ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی و ارائه آثار فرهنگی ، هنری ، صنایع دستی و سوغات محلی و حفظ ارزش های اصیل بومی محلی برگزار می گردد. در این گردهمایی گروههای هنری موسیقی محلی هنر اصیل ایرانی اسلامی را اجرا خواهند نمود. هنچنین برنامه ویژه ای به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا با عنوان هر نفر یک انار اجرا خواهد شد. این نمایشگاه از دوشنبه بیست و ششم لغایت جمعه سی ام آذرماه 97 ساعت 15 الی 21 پذیزای برگزار همشهریان عزیز خواهد بود.

نمايشگاه يلدا
یک شنبه - 18 آذر 1397 - ساعت 09:43
1057

هفتمین نمایشگاه یلدا از دوشنبه نوزدهم آذرماه به مدت شش روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی گشایش خواهد یافت. این رویداد با بیش از 140 غرفه در محل سالن های پارس و پردیس نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی به  مساحت هفت هزار و پانصد متر مربع برگزار می گردد و طی آن کالاهای مرتبط با آیین شب یلدا و محصولات زمستانه و مورد نیاز شهروندان در شب یلدا عرضه میگردد. این نمایشگاه با حضور غرفه هایی از استان های مختلف کشور شامل کرمانشاه، فارس، آذربایجان شرقی و غربی،  اصفهان، کرمان، مازندران، یزد، خراسان، گیلان، خوزستان و مرکزی برگزار خواهد شد. این رویداد از 19 لغایت 24 آذر ماه از ساعت 15 الی 21 پذیرای شهروندان محترم ، علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

دوازدهمين نمايشگاه صنعت ، معدن و چهارمين نمايشگاه چاپ و تبليغات
یک شنبه - 11 آذر 1397 - ساعت 10:07
1233

دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ، معدن و ابزارآلات (ARIMEX 2018) در اراک پایتخت صنعتی ایران با رویکرد توسعه ، حمایت از کالای ایران و صادرات برندهای تخصصی کشور ، در فضایی به وسعت هشت هزار متر مربع از تاریخ سیزدهم  لغایت شانزدهم آذر 1397 با حضور بیش از یکصد شرکت تولیدی و صنعتی از سراسر کشور در سالن پارس، پردیس و فضای باز محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی برگزار می گردد. این نمایشگاه شامل واحدهای مرتبط با صنعت ، معدن و ابزارآلات با حضور گروه‌های صنایع تولیدی، معدن و صنایع معدنی، صنایع ریلی، صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، ماشین‌آلات صنعتی و معدنی، صنایع پیشرفته، تجهیزات صنعتی،  اتوماسیون، ابزارآلات،  آلومینیوم،‌ متالورژی و ریخته‌گری، فنی و مهندسی، تجهیزات ایمنی با هدف ایجاد فرصتی مناسب جهت نمایش آخرین دستاوردها و فن آوری های صنعتی و معدنی و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات علمی،تخصصی و تجاری و توسعه بازار صنعتی کشور برگزار خواهد شد. شایان ذکر است از شاخص‌ترین رویدادهای این نمایشگاه برگزاری کلیلنیک کسب و کار با حضور برترین مشاوران تخصصی حوزه‌ی‌های اشتغال و توسعه و صادرات و مشاوره‌ی حقوقی و حضور بزرگترین خوشه‌ی تولیدکندگان نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاه، حضور صنایع مادر استان مرکزی و فن‌بازار منطقه‌ای و برگزاری 6 سمینار تخصصی می‌باشد. همچنین تورهای بازدید تجاری شهرک های صنعتی کشور و و پذیرش هیئت‌های تجاری از سایر کشورهای منطقه از این نمایشگاه نیز از نکات قابل ذکر در برگزاری این رویداد است. گفتنی است همزمان با این نمایشگاه چهارمین نمايشگاه چاپ و بسته بندی تبلیغات و بازاریابی نیز در محل سالن پرشیا  محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان در فضایی به وسعت 3000 متر مربع با حضور بیش از 30 غرفه شامل شرکت های مرتبط با چاپ و کانون های تبلیغاتی مراکز  با هدف ارتباط هرچه بیشتر و بهتر میان شرکت های تبلیغاتی و چاپ با روابط عمومی ها و ایجاد فرصتی مناسب جهت نمایش آخرین دستاوردها برگزار می گردد. این نمایشگاه ها از سه شنبه سیزدهم تا جمعه شانزدهم آذر از ساعت 15 الی 21 پذیرای شهروندان محترم ، علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد.

اولين نمايشگاه كالاي ايراني ، توليد ملي
یک شنبه - 27 آبان 1397 - ساعت 08:32
914

با عنایت به نام گذاری سال 97 با عنوان حمایت از کالای ایرانی ، اولین نمایشگاه کالای ایرانی ، تولید ملی در راستای حمایت از تولید کنندگان داخلی برگزار می گردد این رویداد با حضور 60 مشارکت کننده در قالب یکصد و چهل غرفه نمایشگاهی از استان های تهران ، آذربایجان شرقی ، قم ، یزد ، فارس ، اصفهان ، کرمانشاه ، خراسان رضوی ، زنجان و مرکزی برگزار میگردد . در این نمایشگاه تولیدات داخلی مختلفی از جمله لوازم خانگی، فرش ، تابلوفرش دستبافت و ماشینی، صنایع چوب ، لوستر، صنایع غذایی ، پوشاک و البسه از دوشنبه بیست و هشتم آبان ماه لغایت جمعه دوم آذرماه ساعت 15 الی 21 به معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

برگزاري دو نمايشگاه تخصصي الكامپ و كشاورزي
شنبه - 28 مهر 1397 - ساعت 09:42
1062

سیزدهمین نمایشگاه تخصصی الکامپ اراک با حضور گروه‌های سخت افزار، نرم‌افزار، دولت و بانکداری الکترونیک، امنیت، اتوماسیون اداری، موبایل و تبلت، هوشمند‌سازی، مراکز آموزشی و‌پژوهشی، ماشین‌های اداری، برق و‌مخابرات، اینترنت، شبکه و ارتباطات، رباتیک، بازی‌های رایانه‌ای، استارت‌آپ‌ها و رسانه‌های دیجیتال در سالن پارس محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی و در فضایی به وسعت 5000 مربع  از تاریخ 30 مهر تا 4 آبان سال‌جاری و با حضور بیش از 70 شرکت کننده از  ساعت           16 الی21 برگزار میگردد . این نمایشگاه بزرگترین گردهمایی فعالانICT در استان مرکزی می‌باشد و از جمله نکات مهم این نمایشگاه  می‌توان به حضور نزدیک به بیست استارت‌آپ با رویکرد کسب و‌کار فناورانه اشاره کرد. همچنین حضور برترین برندهای تلفن همراه با گارانتی‌های معتبر نیز از جمله شاخص‌های این‌نمایشگاه می‌باشد. در بخش رباتیک نیز علاوه بر حضور تیم‌های رباتیک دانشگاه‌ها، مسابقاتی در لیگ‌های مختلف هر روز در نمایشگاه برگزار می‌شود. برگزاری دوازده عنوان تخصصی سمینار آموزشی با حضور برترین اساتید نیز همزمان با این نمایشگاه از جمله مواردی‌ست که می‌توان از آن به عنوان یک نقطه‌ی عطف نمایشگاهی یاد کرد. حضور اپراتورهای اینترنت و تلفن همراه نیز از جمله نکات کلیدی این نمایشگاه است که موضوع شهروند الکترونیک و بستر داده‌های همراه را به طور کلی مورد هدف قرار داده است. از ویژگیهای دیگر این نمایشگاه حمایت همه‌جانبه‌ی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، ‌دفتر فناوری اطلاعات و‌ شبکه‌ی دولت استانداری مرکزی و سازمان نظام صنفی رایانه‌ است که با برگزاری بیش از بیست نشست تخصصی حامی رسمی برگزاری این نمایشگاه بودند. همزمان با این رویداد دوازدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی ، ادوات و ماشین آلات ، تجهیزات دام و طیور ، شیلات و آبزیان، صنایع تبدیلی و غذایی در سال پرشیا و پردیس محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی و در فضایی به وسعت 5000 متر مربع با حضور بیش از 55 شرکت کننده از استانهای تهران، مرکزی، خراسان رضوی، گلستان، همدان، البرز، خوزستان، زنجان، قم، خراسان شمالی شامل شرکت های مرتبط با ماشین آلات و ادوات کشاورزی، تجهیزات آبیاری، آبرسانی و نهاده های کشاورزی، تجهیزات دام و طیور، و انواع مکملهای دام و همچنین صنایع تبدیلی و غذایی با همکاری جهاد کشاورزی استان ، شرکت شهرکهای صنعتی و صنایع کوچک استان مرکزی و استانداری مرکزی برگزار می شود این رویداد نیز با اختلاف یک روز از نمایشگاه الکامپ از تاریخ 1 لغایت 4 آبان ماه سال جاری از ساعت 15 الی 21 با هدف ایجاد فرصتی مناسب جهت نمایش آخرین دستاوردها و فن آوری های نوین این عرصه ها و خدمات مربوطه و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات علمی،تخصصی و اقتصادی پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان محترم می باشد.

هشتمين نمايشگاه سوغات و هدايا
شنبه - 14 مهر 1397 - ساعت 09:47
960

هشتمین نمایشگاه سوغات و هدایا با حضور بیش از یکصد و سی وچهار مشارکت کننده در قالب دویست و ده غرفه نمایشگاهی از سراسر کشور با محوریت ارائه آخرین محصولات، سوغات و توانمندیهای تولیدی هر استان برگزار میگردد. شایان ذکر است همزمان با برگزاری این نمایشگاه پخت بزرگترین کیک استان مرکزی روز جمعه بیستم مهر ماه برگزار میگردد و مسابقه پخت کیک نیز روز شنبه بیست و یکم مهر ماه اجرا خواهد شد همچنین در این نمایشگاه سیاه چادر های اقوام ترکمن و قشقایی نیز جهت نمایش زندگی سنتی اقوام ایرانی برپا میگردد. این رویداد از دوشنبه شانزدهم لغایت شنبه بیست و یکم مهرماه ساعت 15 الی 21 پذیرای همشهریان گرامی،علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

هفدهمين نمايشگاه تخصصي لوازم خانگي
یک شنبه - 18 شهریور 1397 - ساعت 09:53
1221

هفدهمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی از تاریخ 20 لغایت 24 شهریورماه 97 و با حضور بیش از 50 شرکت کننده شامل تولید کنندگان، نمایندگان و عرضه کنندگان لوازم خانگی شامل یخچال ، فریزر ، اجاق گاز ، لوازم صوتی تصویری، ظروف آشپزخانه، لوستر و کالای خواب جهت نمایش آخرین دستاوردها و با هدف ایجاد فرصتی رقابتی و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات  اقتصادی برگزار می گردد. این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی و در فضایی به وسعت 5000 متر مربع از ساعت 16 الی 22 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

هشتمين نمايشگاه نوزاد، كودك و نوجوان ، ورزش و تجهيزات ورزشي
دو شنبه - 5 شهریور 1397 - ساعت 08:22
965

هشتمین نمایشگاه نوزاد، کودک و نوجوان ، ورزش و تجهیزات ورزشی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی و در فضایی به وسعت 5000 متر مربع و با حضور بیش از 60 شرکت کننده اعم از تولید و عرضه کنندگان محصولات مرتبط از جمله اسباب بازی، بازی فکری، آموزشی و کمک آموزشی، پوشاک و مواد غذایی کودک و همچنین تجهیزات ورزشی، مراکز مشاوره و مامایی و با حضور غرفه های بیمارستان های قدس و طالقانی اراک برگزار می گردد، شایان ذکر است همزمان با این نمایشگاه همایش زایمان طبیعی برگزار میگردد. این رویداد از تاریخ 5 لغایت 9 شهریورماه 97 از ساعت 16 الی 22 پذیرای علاقمندان و بازدید کنندگان خواهد بود.