You don't have javascript enabled. Good luck with that.
اخبار نمایشگاهی
19 خرداد، روز جهاني نمايشگاه
چهار شنبه - 19 خرداد 1395 - ساعت 08:31
1170

روز 8 ژوئن برابر با نوزدهم خردادماه از سوی اتحادیه نمایشگاه‌های جهانی (UFI) به عنوان روز جهانی نمایشگاه شناخته می شود. بزرگان صنعت نمایشگاهی سراسر دنیا، تعدادی زیادی از اعضای انجمن جهانی نمایشگاه ها و فعالان صنعت نمایشگاهی و همچنین تعدادی از دانشگاه های معتبر به منظور بسط و گسترش این صنعت و همچنین بالابردن سطح آگاهی مردم نسبت به صنعت نمایشگاهی از ابتدا تا ۱۹ خرداد که به همت انجمن جهانی نمایشگاه ها روز جهانی صنعت نمایشگاهی نامگذاری شده است، حمایت کامل خود را از نامگذاری این روز و فعالیت های مرتبط با تبلیغ این روز به عنوان روز جهانی صنعت نمایشگاهی اعلام کرده اند، و همین حمایت ها بوده است که سر منشاء بوجود آمدن این رخداد شده است. روز جهانی صنعت نمایشگاهی تنها یک رویداد نیست، بلکه یک اعلان عمومی برای تمام علاقه مندان و فعالان صنعت نمایشگاهی برای ترویج صنعت نمایشگاهی و به اشتراک گذاشتن یک صدای واحد و منسجم است. این ترکیبی از تمام تلاش های ما با هم است. شما به عنوان یک فرد، شرکت یا انجمن با یک فعالیت هرچند کوچک به عنوان بخشی از این صنعت می توانید یک تغییر بزرگ بوجود آورید. هر فعالیتی که در جهت ترویج این صنعت انجام دهید به تاثیر بیشتر روز جهانی صنعت نمایشگاهی، برای شناسایی این صنعت به دیگران کمک خواهد کرد. امروزه نمایشگاه ها یک صنعت بشمار می رود که تأثیر بسیاری بر رونق اقتصادی شهرها و تحول صنعتی و اقتصادی کشورها خواهد داشت. اهمیت نمایشگاه ها به عنوان اهرم توسعه صادرات و عامل توسعه پایدار، نقش مهمی در برندسازی شهری، توسعه گردشگری، تقویت زیرساخت های شهری و توفیق اقتصادی شهرها دارد. با توجه اهمیت نمایشگاه به عنوان یک حرفه و تأثیر آن در زمینه های مختلف جامعه بشری امروز، لازم است زیرساخت های بهینه برای برگزاری نمایشگاه به عنوان یک رویداد اقتصادی، تقویت شده و نگاه ویژه ای به حمایت از تولیدکنندگان داخلی و تولیدات ملی انجام شود. منبع : خبرگزاری ایمنا

بازديد زماني قمي استاندار مركزي از پنجمين نمايشگاه سراسري گل و گياه
شنبه - 8 خرداد 1395 - ساعت 10:15
1077

استاندار مرکزی در بازدید از پنجمین نمایشگاه سراسری گل و گیاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان با اشاره به اینکه بهره گیری از ظرفیت گل و گیاه  فرصت خوبی برای توسعه صادرات استان است گفت: با توجه به ظرفیت مناسب استان در زمینه پرورش گل و گیاه، صادرات در این حوزه باید تقویت شود وی افزود: از این ظرفیت باید بعنوان یک فرصت اقتصادی مناسب در زمینه توسعه و تحول استان بهره گرفت. زمانی قمی: با اشاره به حضور چشمگیر مردم استان در نمایشگاه گل و گیاه، اظهار کرد: این حضور دلیل بر علاقمندی مردم استان به پرورش گل و گیاه است که با ذوق و قریحه هنری جامعه سروکار دارد و می تواند در زمینه اقتصادی و توسعه استان نیز نقش جدی داشته باشد. وی راه اندازی گمرک گل در شهرستان محلات را یک اقدام ارزشمند دولت تدبیر و امید در استان مرکزی عنوان کرد و گفت: ظرفیت های ارزشمند گل استان باید به اشتغالزایی پایدار و ارتقاء شرایط اقتصادی مردم منجر شود.  استاندار مرکزی ابراز کرد: وزارت جهاد کشاورزی و سازمانهای ذیربط در این حوزه در شهرستان محلات اقدامات موثری را به انجام رسانده اند بطوریکه شهرکی در شهرستان محلات تاسیس شده است که بخشی از ساختار زیربنایی آن تامین و بخش دیگر در حال انجام است که در نظر است با توسعه کمی و کیفی این اقدام به سمت صادرات بیشتر گل و گیاه پیش رویم. وی اظهار کرد: هم اکنون که مهمترین دغدغه مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی است خانواده دولت در استان مرکزی از همه ظرفیت های خود در لبیک گویی به ندای معظم له استفاده می کند.  پنجمین نمایشگاه سراسری گل و گیاه، فضای سبز و تجهیزات گلخانه ای و نمایشگاه سوغات، هدایا و جشنواره آش اقوام ایرانی از3لغایت 7 خرداد ماه پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان بود.

آگهي مزايده باسكول نمايشگاه
سه شنبه - 4 خرداد 1395 - ساعت 10:28
1226

آگهی مزایده عمومی باسکول شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی موضوع مزایده : واگذاری باسکول نمایشگاه دستگاه مزایده گزار : شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی زمان توزیع اسناد مزایده : از تاریخ  چهارشنبه 1395/3/5 تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 1395/3/12 می باشد . زمان ارسال پیشنهادات  : تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه مورخ 1395/3/13 می باشد . تاریخ و مکان بازگشایی : روز یک شنبه مورخ 1395/3/16 در محل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی می باشد . میزان ونوع تضمین شرکت در مزایده : مبلغ 50/000/000 ریال به صورت واریز وجه نقد به حساب شرکت یا چک بانکی تضمینی یا ضمانتنامه بانکی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است. برنده مزایده می بایست ظرف مدت 48 ساعت نسبت به عقد قرارداد اقدام نماید. آدرس مزایده گزار : اراک –میدان امام خمینی (ره) محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی تلفن :34130541-086 وب سایت: www.arak-fair.com لطفا جهت دانلود فایل های ضمیمه به بخش مزایده و مناقصه سایت مراجعه نمایید.

افتتاح نمايشگاه گل و گياه و تجهيزات گلخانه اي
سه شنبه - 4 خرداد 1395 - ساعت 06:49
1199

پنجمین نمایشگاه گل و گیاه ، فضای سبز و تجهیزات گلخانه ای همزمان با نمايشگاه سوغات ، هدايا و جشنواره آش اقوام ایرانی با حضور حسن بیگی معاونت سیاسی ، امنیتی استانداری مرکزی و جمعی از مدیران ارشد و مسئولین استان افتتاح شد. این نمایشگاه ها در فضایی به وسعت 10000 متر مربع و با حضور بیش از 370 شرکت کننده از تاریخ 3 لغایت 7 خرداد ماه سال جاری از ساعت 16 الی 22 پذیرای بازدید کنندگان و علاقمندان می باشد. شایان ذکر ایت ساعت بازدید ویژه روز جمعه مورخ 95/3/7 از 10 صبح تا 10 شب می باشد.

نمايشگاه گل و گياه ، فضاي سبز و تجهيزات گلخانه همزمان با نمايشگاه سوغات ، هدايا و جشنواره آش اقوام ايراني
شنبه - 1 خرداد 1395 - ساعت 12:00
1172

پنجمین نمایشگاه گل و گیاه ، فضای سبز و تجهیزات گلخانه از تاریخ 3 لغایت 7 خرداد ماه 1395 با حضور بیش از 70 تولید کننده ، عرضه کننده ، کارشناس و متخصص گل و گیاه از سراسر کشور در قالب 210 غرفه نمایشگاهی با هدف ایجاد فرصتی مناسب جهت نمایش آخرین دستاوردها و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات تجاری و توسعه بازار در فضایی به وسعت 5000  متر مربع در سالن پارس محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی برگزار می گردد، این نمایشگاه از ساعت 16 الی 22 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد. همچنین همزمان با این رویداد ، نمایشگاه سوغات ، هدایا و جشنواره آش اقوام ایرانی از تاریخ 2 لغایت 7 خرداد ماه همزمان با عید بزرگ نیمه شعبان با حضور 160 شرکت کننده از سراسر کشور در فضای 5000 متر مربعی در سالن های پرشیا و پردیس نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی برگزار خواهد گردید و هنرهای سنتی ، هدایا و آش محلی اقوام ایرانی در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.

آگهي مزايده عمومي عناوين نمايشگاهي سال 1395 مرحله دوم
چهار شنبه - 19 اسفند 1394 - ساعت 10:56
1493

آگهی مزایده عمومی (مرحله دوم ) شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی   موضوع مزایده : واگذاری عناوین نمایشگاهی سال 1395 دستگاه مزایده گذار : شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی تاریخ تهیه اسناد مزایده:94/12/19 لغایت 94/12/28 زمان دریافت پیشنهادات : از پنج شنبه 95/1/5 تا شنبه 95/1/7 در ساعات اداری  و در محل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی . تاریخ و مکان بازگشایی : مورخ 95/1/15 در محل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی می باشد. میزان تضمین شرکت در مزایده 250/000/000 ریال بصورت ضمانتنامه بانکی یا واریز وجه به حساب شرکت نمایشگاه ها میباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با امور مالی و امور نمایشگاهی شرکت نمایشگاهها تماس حاصل فرمایید. تلفن تماس : 2-34130541-086 آدرس سایت : www.arak-fair.com   روابط عمومی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی   جهت دانلود فرم های مربوطه به قسمت مزایده و مناقصه سایت مراجعه نمایید.

برگزاري نمايشگاه تخصصي جهيزيه
سه شنبه - 4 اسفند 1394 - ساعت 07:29
1477

پنجمین نمایشگاه تخصصی جهیزیه و خدمات مجالس در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی و در فضایی به مساحت 5000 متر مربع آغاز به کار نمود. این نمایشگاه با حضور بیش از 66 شرکت کننده، اعم از شرکت های خدمات مجالس و تشریفات، آتلیه ها و تولید کنندگان و توزیع کنندگان سرویس های جهیزیه از داخل و خارج استان با هدف ایجاد فرصتی مناسب جهت تامین جهیزیه و خدمات مجالس با کیفیت عالی و قیمت مناسب و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات اقتصادی برگزار می گردد، این نمایشگاه از تاریخ 3 لغایت 7 اسفند ماه 1394 ساعت 15 الی 21 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد.  

آگهي مزايده عناوين نمايشگاهي سال 1395
سه شنبه - 27 بهمن 1394 - ساعت 08:10
1471

آگهی مزایده عمومی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی   موضوع مزایده : واگذاری عناوین نمایشگاهی سال 1395 دستگاه مزایده گذار : شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی تاریخ تهیه اسناد مزایده:94/11/27 لغایت 94/12/3 زمان ارسال پیشنهادات : تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ  94/12/9 تاریخ و مکان بازگشایی : مورخ 94/12/10 در محل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی می باشد. میزان تضمین شرکت در مزایده 250/000/000 ریال بصورت ضمانتنامه بانکی یا واریز وجه به حساب شرکت نمایشگاه ها میباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با امور مالی و امور نمایشگاهی شرکت نمایشگاهها تماس حاصل فرمایید. تلفن تماس : 2-34130541-086 آدرس سایت : www.arak-fair.com روابط عمومی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی   جهت دانلود فرم های مربوطه به قسمت مزایده و مناقصه سایت مراجعه نمایید.

افتتاح نمايشگاه تابلو و فرش دستباف ، همزمان با نمايشگاه فرش ماشيني و منسوجات
یک شنبه - 18 بهمن 1394 - ساعت 20:49
1408

هشتمین نمایشگاه سراسری تابلو و فرش دستباف ایران همزمان با ششمین نمایشگاه فرش ماشینی و منسوجات در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی با حضور زمانی استاندار مرکزی، حاجی پور رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت ، جهانمیرزایی مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی استان ، زند رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی، جمعی از مدیران ارشد و اعضای شورای اداری استان افتتاح شد. این نمایشگاه در فضایی به وسعت 10000 متر مربع و با حضور بیش از 110 شرکت کننده در حال برگزاریست و مشارکت کنندگان در این نمایشگاه شامل تولید کنندگان و توزیع کنندگان فرش دستباف ، تابلو فرش ، شرکت ها و نمایندگی های فرش ماشینی و منسوجات می باشند. این رویداد با هدف ایجاد فرصتی مناسب جهت تامین نیاز مردم شریف استان به دستبافته های هنر ایرانی و همچنین دسترسی آن ها به آخرین دستاوردهای صنعتگران فرش ماشینی با کیفیت عالی و قیمت مناسب و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات اقتصادی برگزار می گردد. این نمایشگاه از تاریخ 18 لغایت 23 بهمن ماه سال جاری از ساعت 15 الی 21 پذیرای بازدید کنندگان و علاقمندان می باشد.