You don't have javascript enabled. Good luck with that.
اخبار نمایشگاهی
برگزاري نمايشگاه ضيافت
دو شنبه - 24 اردیبهشت 1397 - ساعت 08:03
1026

نمایشگاه ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان از دوشنبه بیست و چهارم لغایت جمعه بیست و هشتم اردیبهشت ماه 97 به مدت پنج روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان برگزار میگردد. این نمایشگاه در فضایی به وسعت 3000 مترمربع و با حضور بیش از 80 مشارکت کننده در غالب 100 غرفه نمایشگاهی به عرضه آخرین محصولات تولیدی خود و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات اقتصادی خواهند پرداخت. این نمایشگاه از ساعت 15 الی 21 پذیرای همشهریان محترم، علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد.

بررسي پيش نويس قانون جامع صنعت نمايشگاهي كشور در نشست تخصصي انجمن نمايشگاه هاي ايران
چهار شنبه - 29 فروردین 1397 - ساعت 09:42
983

پیش نویس قانون جامع صنعت نمایشگاهی کشور در نشست تخصصی انجمن نمایشگاهی ایران با حضور جمعی از مدیران مراکز نمایشگاهی استان‌ها بررسی شد. این پیش‌نویس سه ماه پیش نیز در نشست روسای مراکز، فعالان و دست‌اندرکاران صنعت نمایشگاهی کشور با حضور حسین اسفهبدی، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران، قنبری مشاورعالی مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های ایران،میرظفرجویان معاون امور فنی و مهندسی این شرکت، سپاسدار دبیر انجمن مجریان نمایشگاهی و نلسون حضرتی رئیس انجمن نمایشگاه‌‌های ایران بررسی شده بود. به طور کلی بررسی پیش‌نویس قانون جامع صنعت نمایشگاهی کشور به منظور بررسی و رفع ابهامات و نقایص این قانون و همچنین بیان مشکلات و چالش‌های پیش روی صنعت نمایشگاهی است. گفتنی‌ است که  پیش نویس قانون جامع صنعت نمایشگاهی کشور که مشتمل بر ۱۴ماده و ۴تبصره است. این پیش‌نویس در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده و جهت تصویب نهایی و اجرایی شدن به هیات دولت ابلاغ شده است. براساس این قانون شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران که اختصاراً در این قانون "شرکت " نامیده شده به عنوان متولی اصلی صنعت نمایشگاهی کشور انتخاب شدهاست.        منبع گسترش نیوز

برگزاري نمايشگاه خودرو همزمان با صنايع دستي و توليدات محلي
چهار شنبه - 2 اسفند 1396 - ساعت 09:27
1595

هشتمین نمایشگاه تخصصی خودرو ، قطعات یدکی و صنایع وابسته در سالن پرشیا محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی در فضایی به وسعت 2000 متر مربع با حضور نمایندگان شرکت های مرتبط با صنعت خودرو و قطعه سازی با هدف ایجاد ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف‌کننده برگزار خواهد شد و به ایجاد بازار رقابتی و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات تخصصی و تجاری و توسعه بازار می‌پردازد. این نمایشگاه از تاریخ 2 لغایت 5 اسفند ماه از ساعت 16 الی 21 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد. همچنین همزمان با این رویداد نمایشگاه اقوام ایرانی ، صنایع دستی و تولیدات محلی از با حضور بیش از 100 مشارکت کننده در فضایی به وسعت 5000 متر در سالن پارس برگزار می گردد در این نمایشگاه نیز آخرین محصولات صنایع دستی ، سوغات و توانمندیهای تولیدی محلی ارائه خواهد گردید این رویداد نیز از تاریخ 2 لغایت 6 اسفند ماه ساعت 15 الی 21 پذیرای همشهریان عزیز خواهد بود.

برگزاري دومين نمايشگاه تخصصي پزشكي ، بهداشتي
سه شنبه - 17 بهمن 1396 - ساعت 08:52
1146

دومین نمایشگاه تخصصی «تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، بیمارستانی و سلامت» همزمان با دومین نمایشگاه تخصصی « آرایشی، بهداشتی، سلولزی، شوینده و پاک کننده‌ها» با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان مرکزی، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی، شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی، سازمان غذا و داروی اراک و شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی از تاریخ 18 لغایت 22 بهمن ماه سال جاری برگزار می گردد. این نمایشگاه با حضور بیش از پنجاه مشارکت کننده در فضایی به وسعت چهارهزار مترمربع در سالن پارس محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان برپا خواهد بود و 160 برند و نشان‌ تجاری در حوزه های تجهیزات پزشکی ، بیمارستانی ، مراکز خدمات درمانی و موسسات مرتبط به حوزه‌ی سلامت ، تولیدات محصولات آرایشی، بهداشتی، سلولزی، شوینده و پاک‌کننده و تناسب اندام حضور داشته و به معرفی تولیدات و محصولات خود می پردازند. شایان ذکر است همزمان با این نمایشگاه چندین سمینار آموزشی با موضوعات مرتبط با زایمان طبیعی و... برگزار می گردد. این رویداد از روز چهار شنبه هجدهم تا یکشنبه بیست و دوم بهمن ماه ساعت 15 الی 21 پذیرای متخصصان ، علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

نمايشگاه پوشاك ، منسوجات ، كيف و كفش و البسه چرمي
دو شنبه - 9 بهمن 1396 - ساعت 09:15
1432

دومین نمایشگاه تخصصی پوشاک ، منسوجات ، کیف و کفش، محصولات و البسه چرمی از دوشنبه نهم لغایت جمعه سیزدهم بهمن ماه 96 در سالن پارس محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی و در فضایی به وسعت پنج هزار متر مربع برگزار میگردد . این رویداد با حضور بیش از 60 تولیدکننده و عرضه کننده پوشاک بزرگسال و کودک ،پوشاک سنتی ، ملزومات حجاب ،کیف و محصولات چرمی از سراسر کشور برگزار میگردد. این نمایشگاه از ساعت 15 الی 21 پذیرای همشهریان محترم ، علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد.

نمايشگاه صنايع غذايي
یک شنبه - 1 بهمن 1396 - ساعت 09:39
1312

نهمین نمایشگاه صنایع غذایی،شیرینی،شکلات، نوشیدنی و لبنیات از دوشنبه دوم بهمن ماه 96 به مدت پنج روز در سالن پرشیا محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان برگزار میگردد. این نمایشگاه در فضایی به وسعت 2000 مترمربع و با حضور بیش از 40 مشارکت کننده در غالب 80 غرفه نمایشگاهی به عرضه آخرین محصولات تولیدی خود و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات اقتصادی خواهند پرداخت. این نمایشگاه از تاریخ 2 لغایت 6 بهمن ماه سال جاری از ساعت 15 الی 21 پذیرای همشهریان محترم، علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد.

نمايشگاه تخصصي مبلمان
یک شنبه - 24 دی 1396 - ساعت 09:09
1235

هفدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی از تاریخ 25 لغایت 29دیماه سالجاری و با حضور بیش از 90 شرکت کننده اعم از تولید و عرضه کنندگان مبلمان منزل و نمایندگی انها ، تولید کنندگان و عرضه کنندگان لوستر با هدف ایجاد فرصتی مناسب جهت نمایش آخرین دستاوردها و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات اقتصادی برگزار می گردد، این نمایشگاه در فضایی به وسعت 7500 مترمربع در محل سالن های پارس و پردیس محل دائمی نمایشگاه های   بین المللی استان مرکزی از ساعت 15 الی 21 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد.

برگزاري نمايشگاه ازدواج
یک شنبه - 10 دی 1396 - ساعت 12:55
1311

ششمین نمایشگاه تخصصی ازدواج آسان و سنت نبوی در فضایی به وسعت 5000 متر مربع از تاریخ 11 لغایت 15 دی ماه 96  با حضور بیش از 65 شرکت کننده در سالن پارس محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی برگزار میگردد. در این نمایشگاه غرفه هایی شامل تشریفات و خدمات مجالس ، رستوران و تالار باغ ، آتلیه فیلم و عکس ، سالن های زیبایی و پیرایش ، خدمات گل آرایی و خنچه عقد ، آیینه و شمعدان ، مزون عروس به ارائه خدمات خواهند پرداخت. این نمایشگاه با هدف ایجاد فرصت جهت تامین جهیزیه و خدمات مجالس با کیفیت عالی و قیمت مناسب و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات اقتصادی برگزار می گردد. این رویداد از ساعت 15 الی 21 پذیرای بازدیدکنندگان و علاقمندان می باشد.

آگهي مزايده (مرحله دوم)
دو شنبه - 27 آذر 1396 - ساعت 09:51
1223

آگهی مزایده عمومی (مرحله دوم) شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی موضوع مزایده : واگذاری بوفه نمایشگاه دستگاه مزایده گذار : شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی زمان توزیع اسناد مزایده : از تاریخ 1396/09/28 تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ 1396/10/05 می باشد . زمان ارسال پیشنهادات  : تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه مورخ 1396/10/07 می باشد . تاریخ و مکان بازگشایی : روز شنبه مورخ 1396/10/09 در محل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی می باشد . میزان ونوع تضمین شرکت در مزایده : مبلغ 50/000/000 ریال به صورت چک رمزدار ، ضمانتنامه بانکی یا واریز به حساب شرکت نمایشگاه ها آدرس مزایده گزار : اراک –میدان امام خمینی (ره ) (سه راهی خمین ) محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی تلفن :34130541-086 وب سایت : www.arak-fair.com روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی    جهت دریافت فایل های مربوطه به بخش مزایده و مناقصه مراجعه فرمایید

جشنواره ملي اقوام و عشاير
شنبه - 25 آذر 1396 - ساعت 07:54
1936

اولین دوره جشنواره ملی اقوام و عشایر در فضایی به وسعت 8500 متر مربع در غالب 270 غرفه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی از تاریخ 26 آذر لغایت 1 دی ماه برگزار خواهد شد. این جشنواره با هدف ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی و ارائه آثار فرهنگی ، هنری به ویژه صنایع دستی و فرش دستباف منطق محروم ، افزایش مشارکت اجتماعی ، کاهش نابرابری های اقتصادی و تشویق کارآفرینی و اشتغال کوچک در راستای اقتصاد مقاومتی در جهت نمایش دستاوردهای دولت در مناطق محروم و بازتاب تاثیر انقلاب اسلامی در اتحاد اقوام کشور و مقابله با تهاجم فرهنگی با حفظ ارزش های اصیل بومی محلی برگزار می گردد. در این رویداد شش روزه ، شهر اراک میزبان نمایندگان فرهنگی و اجتماعی 31 استان کشور خواهد شد که شامل گروه های هنری، هنرمندان صنایع دستی و فرش دستباف، سازمان های مردم نهاد، تولیدکنندگان بومی و محلی و نیز سیاه چادر های نمادین از همه اقوام کشور که به منظور ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی برپا گردیده است. بخش دیگر این جشنواره پاویون نمایش دستاوردهای فرهنگی و اجتماعی چهار سال اول دولت تدبیر و امید در مناطق محروم خواهد بود که در آن کارشناسان دفاتر اجتماعی و فرهنگی استانداری های کشور کارنامه چهار ساله خود را در غالب، کتاب، بروشور، کاتالوگ و... به نمایش خواهند گذاشت. در این گردهمایی فرهنگی هر روز گروههای هنری موسیقی محلی و تئاتر ، هنر اصیل ایرانی اسلامی را با محوریت ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی اجرا خواهند نمود. شایان ذکر است در اولین دوره جشنواره ملی اقوام و عشایر بخش ویژه کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه با همکاری دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه و یکی از مراکز خیریه کشوری است، هنچنین برنامه ویژه ای به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا برای بازدیدکنندگان اجرا خواهد شد. این نمایشگاه از 26 آذر لغایت 1 دی ماه ساعت 15 الی 21 پذیرای بازدیدکنندگان و علاقمندان می باشد.