You don't have javascript enabled. Good luck with that.
اخبار نمایشگاهی
افتتاح دومين جشنواره سراسري روستا در اراك
چهار شنبه - 11 مرداد 1396 - ساعت 10:58
1981

دومین جشنواره ملی معرفی توانمندی های اقتصادی و فرهنگی روستاهای کشور با عنوان جشنواره روستا  روز گذشته به میزبانی استان مرکزی در اراک آغاز به کار کرد. این جشنواره با هدف ارتقای سطح آگاهی جامعه نسبت به آداب، رسوم، سنن و موسیقی اصیل ایرانی، ایجاد بازارهای موفق و حذف واسطه‌ها، ایجاد نشاط اجتماعی، الگوسازی، افزایش مشارکت اجتماعی و فرهنگی روستانشینان، شناخت ظرفیت‌های بوم گردی و... در اراک آغاز شد.محمود زمانی قمی استاندار مرکزی در مراسم افتتاح این نمایشگاه گفت: هرچه روستاها پررونق‌تر و بالنده‌تر باشند، به همان میزان موجب آبادانی کشور خواهند شد. جشنواره ملی روستا با حضور بیش از 220 مشارکت‌کننده از 21 استان کشور برگزار شده که در آن توانمندی های اقتصادی و فرهنگی استان‌ها به معرض نمایش گذاشته شده است.این جشنواره تا 13 مردادماه جاری از ساعت 16 تا 22 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی در اراک پذیرای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است.

استعلام بها بيمه شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان مركزي
یک شنبه - 8 مرداد 1396 - ساعت 11:26
1185

ضمن تشکر از جنابعالی مهلت دریافت فرم ها و شرکت در استعلام بها پایان یافته است

دومين جشنواره سراسري روستا
یک شنبه - 8 مرداد 1396 - ساعت 10:53
1433

دومین دوره جشنواره ملی معرفی توانمندی‌های اقتصادی و فرهنگی روستاهای کشور با عنوان جشنواره روستا با حضور بیش از 220 مشارکت کننده در فضایی به وسعت 7500 متر مربع از 21 استان کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی در اراک برگزار می گردد. هدف از برگزاری این جشنواره ارتقای سطح آگاهی جامعه نسبت به آداب، رسوم، سنن و موسیقی اصیل ایرانی، ایجاد بازارهای موفق و حذف واسطه ها، ایجاد نشاط اجتماعی، الگوسازی ، افزایش مشارکت اجتماعی و فرهنگی روستانشینان، شناخت ظرفیت های بوم گردی، احیای سبک زندگی ایرانی- اسلامی و توجه به وضع معیشت و اقتصادی مردم به ویژه در سطح روستاها است که در قالب برپایی نمایشگاه، اجرای گروه های هنری، کارگاه های آموزشی و نشست های هم اندیشی برگزار می گردد . شایان ذکر است این جشنواره با محوریت ارائه آخرین محصولات اقتصادی و فرهنگی روستاهای کشور، توانمندیهای تولیدی روستایی ،چهره های موفق کارآفرین و فعالیت اقتصاد محلی در روستاها، الگوهای موفق تولید و کارآفرینی روستا ها را معرفی می نماید. این رویداد از تاریخ 9 لغایت 13 مرداد ماه ساعت 16 الی 22 پذیرای علاقمندان ، بازدیدکنندگان و همشهریان گرامی خواهد بود.

برگزاري نمايشگاه تخصصي لوازم خانگي
یک شنبه - 1 مرداد 1396 - ساعت 08:39
1218

شانزدهمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی و در فضایی به وسعت 7500 متر مربع از تاریخ 2 لغایت 6 مردادماه 96 و با حضور بیش از 75 شرکت کننده از سراسر کشور شامل تولید و عرضه کنندگان لوازم خانگی ، ظروف آشپزخانه، لوستر و دکوراسیون و نمایندگی انها جهت نمایش آخرین دستاوردها با هدف ایجاد فرصتی رقابتی و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات  اقتصادی برگزار می گردد. این نمایشگاه از ساعت 16 الی 22 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

آگهي دعوت مجمع عمومي عادي ساليانه
یک شنبه - 25 تیر 1396 - ساعت 09:42
1016

بسمه تعالی آگهی دعوت مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی سهامی خاص "شماره ثبت 4863"   بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم شرکت دعوت بعمل می آید که در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه  روز چهار شنبه مورخ 96/4/28 رأس ساعت 10 صبح در سالن پارس شرکت واقع در اراک - میدان امام خمینی(ره) حضور بهم رسانند. دستور جلسه : استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس شرکت تصویب صورتهای مالی سال 1395 انتخاب اعضای هیئت مدیره شرکت انتخاب  حسابرس و بازرسان شرکت تعیین روزنامه کثیر الانتشار جهت درج آگهی های قانونی شرکت سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه می باشد   هیئت مدیره شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی

برگزاري اولين نشست هم انديشي مديران و مجريان نمايشگاه هاي بين المللي استان مركزي
چهار شنبه - 14 تیر 1396 - ساعت 15:13
1051

اولین نشست هم اندیشی مدیران و مجریان نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی صبح امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی برگزار گردید. این نشست با حضور حاجی پور ریاست سازمان صنعت معدن تجارت استان، آمره مدیرعامل شرکت شهرکها ،فراهانی قائم مقام صدا و سیمای استان،عالیخانی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان ،تقوی ریاست اداره اماکن و جمعی از مجریان برگزاری نمایشگاه ها و پیمانکاران خدمات نمایشگاهی برگزار گردید. این نشست که در راستای شناسایی موانع و چالش های پیشروی صنعت نمایشگاهی استان برگزار گردید راهکارهای تعامل هرچه بهتر در برگزاری نمایشگاه ها در استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در این گردهمایی مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی استان به ضرورت ایجاد هماهنگی بیشتر میان ادارات دولتی ، متصدیان برگزاری و مجریان نمایشگاهی اشاره نمود و افزود شرکت نمایشگاه ها همواره به عنوان حلقه واسط میان دست اندرکاران برگزاری تلاش میکند هماهنگی های لازم را جهت بالابردن کیفیت نمایشگاه ها انجام دهد. جهانمیرزایی افزود طی برنامه ریزی های صورت گرفته امسال این شرکت در نظر دارد ۴۰ عنوان نمایشگاه سراسری تخصصی و عمومی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان برگزار نماید.  همچنین در این نشست مجریان نمایشگاه ها و پیمانکاران خدماتی با ارائه نقطه نظرات خود نسبت به ارائه راهکارهای مناسب در برگزاری نمایشگاه ها پرداخته و مشکلات خود را در فضایی صمیمانه با مدیران مرتبط در میان گذاشته و هماهنگی های لازم در برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه های استان به عمل آمد.

ششمين نمايشگاه گل و گياه، فضاي سبز و ماهيان زينتي گشايش يافت
دو شنبه - 12 تیر 1396 - ساعت 21:53
1098

در این نمایشگاه که تا 16 خرداد ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی در اراک جریان دارد، 55 تولید کننده، عرضه کننده، کارشناس، متخصص گل و گیاه و پرورش دهنده ماهیان زینتی از سراسر کشور حضور دارند. تولیدات این نمایشگاه در فضایی به وسعت هفت هزار و 500 متر مربع و در قالب 210 غرفه نمایشگاهی به معرض دید عموم قرار گرفته است. ایجاد فرصتی مناسب برای نمایش آخرین دستاوردها و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات تجاری و توسعه بازار از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است. ششمین نمایشگاه سراسری گل و گیاه، فضای سبز و ماهیان زینتی از 12 تا 15 تیرماه جاری از ساعت 16 تا 22 و در روز جمعه 16 تیرماه از ساعت 10 صبح تا 22 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان است.

برگزاري نمايشگاه گل و گياه ، فضاي سبز و ماهيان زينتي
شنبه - 10 تیر 1396 - ساعت 10:24
1802

ششمین نمایشگاه گل و گیاه ، فضای سبز و ماهیان زینتی از تاریخ 12 لغایت 16 خرداد ماه 1396 با حضور بیش از 55 تولید کننده ، عرضه کننده ، کارشناس و متخصص گل و گیاه و پرورش دهنده ماهیان زینتی از سراسر کشور در قالب 210 غرفه نمایشگاهی با هدف ایجاد فرصتی مناسب جهت نمایش آخرین دستاوردها و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات تجاری و توسعه بازار در فضایی به وسعت 7500 متر مربع در سالن پارس و پردیس محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی برگزار می گردد، این نمایشگاه از ساعت 16 الی 22 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد. لازم به ذکر است همشهریان محترم جهت استفاده حداکثری از این فرصت نمایشگاهی می توانند روز جمعه مورخ 16 تیرماه از ساعت 10 صبح الی 10 شب از این نمایشگاه بازدید نمایند.

پيام مهندس جهانميرزايي به مناسبت روز جهاني نمايشگاه ها
چهار شنبه - 17 خرداد 1396 - ساعت 09:01
1343

به نام خالق هستی خرسندیم که پس از سالیان برنامه ویژه ای برای گرامیداشت روز جهانی نمایشگاه ها در کشور تدارک دیده شده است. بدون شک نام گذاری 7 ژوئن 2017 مصادف با 17 خرداد ماه 96 به نام روز جهانی نمایشگاه ها باعث ایجاد تغییراتی در ساختارهای اقتصادی و اجتماعی مرتبط با نمایشگاه ها خواهد بود و گرامیداشت این روز دستمایه ای جهت بالابردن سطح آگاهی جامعه نسبت به صنعت نمایشگاهی و مولد حمایت های مسئولان مرتبط بوده و نقطه عطفی در پیشبرد اهداف عالیه نمایشگاه ها است. از سویی طرح این موضوع در ایجاد نگاه ژرف به این صنعت بی تاثیر نبوده و می توان با ایجاد ساز و کارهای مناسب در گسترش فعالیت های دانش محور از طریق ایجاد ارتباط موثر با مراکز دانشگاهی معتبر در شناسایی نقاط قوت و ضعف صنعت نمایشگاهی و پدید آوردن خدمات نوین و جلوگیری از اتلاف سرمایه ها موثر باشد. از سوی دیگر تشکیل اتحادیه های مرتبط با این صنعت با هدف کاستن تصدی گری دولتی و حمایت از بخش خصوصی نیز می تواند از برنامه های قابل ذکر این روز در کشور باشد و به یمن این نامگذاری می توان به شناسایی دغدغه های فعالان این عرصه و ایجاد راهکارهای مناسب در جبران کاستی ها و توسعه همه جانبه نمایشگاه ها پرداخت. شایان ذکر است شناسایی قابلیت های بین المللی مراکز نمایشگاهی کشور و به روز رسانی و تسهیل قوانین و مقررات مرتبط  این صنعت نیز از اولویت های ضروری قابل طرح در این روز است .در پایان ضمن تبریک این روز به تمامی پیشکسوتان ، بزرگان و فعالان حال حاضر نمایشگاه ها امیدوارم بزرگداشت این رویداد سر منشاء تحولات مثبت ، توسعه و تقویت زیر ساخت های صنعت نمایشگاهی گردد. مهدی جهانمیرزایی مدیر عامل نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی  

روز جهاني نمايشگاه ها
سه شنبه - 16 خرداد 1396 - ساعت 12:37
1074

روز 7 ژوئن 2017 برابر با 17 خردادماه 96 از سوی اتحادیه نمایشگاه‌های جهانی (UFI) به عنوان روز جهانی نمایشگاه شناخته می شود. روز جهانی صنعت نمایشگاهی تنها یک رویداد نیست، بلکه یک اعلان عمومی برای تمام علاقه مندان و فعالان صنعت نمایشگاهی برای ترویج صنعت نمایشگاهی و به اشتراک گذاشتن یک صدای واحد و منسجم است. با توجه اهمیت نمایشگاه به عنوان یک حرفه و تأثیر آن در زمینه های مختلف جامعه بشری امروز، لازم است زیرساخت های بهینه برای برگزاری نمایشگاه به عنوان یک رویداد اقتصادی، تقویت شده و نگاه ویژه ای به حمایت از تولیدکنندگان داخلی و تولیدات ملی انجام شود.