You don't have javascript enabled. Good luck with that.
اخبار نمایشگاهی
پيام مهندس جهانميرزايي به مناسبت روز جهاني نمايشگاه ها
چهار شنبه - 17 خرداد 1396 - ساعت 09:01
1375

به نام خالق هستی خرسندیم که پس از سالیان برنامه ویژه ای برای گرامیداشت روز جهانی نمایشگاه ها در کشور تدارک دیده شده است. بدون شک نام گذاری 7 ژوئن 2017 مصادف با 17 خرداد ماه 96 به نام روز جهانی نمایشگاه ها باعث ایجاد تغییراتی در ساختارهای اقتصادی و اجتماعی مرتبط با نمایشگاه ها خواهد بود و گرامیداشت این روز دستمایه ای جهت بالابردن سطح آگاهی جامعه نسبت به صنعت نمایشگاهی و مولد حمایت های مسئولان مرتبط بوده و نقطه عطفی در پیشبرد اهداف عالیه نمایشگاه ها است. از سویی طرح این موضوع در ایجاد نگاه ژرف به این صنعت بی تاثیر نبوده و می توان با ایجاد ساز و کارهای مناسب در گسترش فعالیت های دانش محور از طریق ایجاد ارتباط موثر با مراکز دانشگاهی معتبر در شناسایی نقاط قوت و ضعف صنعت نمایشگاهی و پدید آوردن خدمات نوین و جلوگیری از اتلاف سرمایه ها موثر باشد. از سوی دیگر تشکیل اتحادیه های مرتبط با این صنعت با هدف کاستن تصدی گری دولتی و حمایت از بخش خصوصی نیز می تواند از برنامه های قابل ذکر این روز در کشور باشد و به یمن این نامگذاری می توان به شناسایی دغدغه های فعالان این عرصه و ایجاد راهکارهای مناسب در جبران کاستی ها و توسعه همه جانبه نمایشگاه ها پرداخت. شایان ذکر است شناسایی قابلیت های بین المللی مراکز نمایشگاهی کشور و به روز رسانی و تسهیل قوانین و مقررات مرتبط  این صنعت نیز از اولویت های ضروری قابل طرح در این روز است .در پایان ضمن تبریک این روز به تمامی پیشکسوتان ، بزرگان و فعالان حال حاضر نمایشگاه ها امیدوارم بزرگداشت این رویداد سر منشاء تحولات مثبت ، توسعه و تقویت زیر ساخت های صنعت نمایشگاهی گردد. مهدی جهانمیرزایی مدیر عامل نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی  

روز جهاني نمايشگاه ها
سه شنبه - 16 خرداد 1396 - ساعت 12:37
1104

روز 7 ژوئن 2017 برابر با 17 خردادماه 96 از سوی اتحادیه نمایشگاه‌های جهانی (UFI) به عنوان روز جهانی نمایشگاه شناخته می شود. روز جهانی صنعت نمایشگاهی تنها یک رویداد نیست، بلکه یک اعلان عمومی برای تمام علاقه مندان و فعالان صنعت نمایشگاهی برای ترویج صنعت نمایشگاهی و به اشتراک گذاشتن یک صدای واحد و منسجم است. با توجه اهمیت نمایشگاه به عنوان یک حرفه و تأثیر آن در زمینه های مختلف جامعه بشری امروز، لازم است زیرساخت های بهینه برای برگزاری نمایشگاه به عنوان یک رویداد اقتصادی، تقویت شده و نگاه ویژه ای به حمایت از تولیدکنندگان داخلی و تولیدات ملی انجام شود.

هفتمين نمايشگاه سوغات و هدايا همزمان با جشنواره اقوام ايراني
شنبه - 2 اردیبهشت 1396 - ساعت 12:45
1851

هفتمین نمایشگاه سوغات و هدایا همزمان با جشنواره اقوام ایرانی با حضور بیش از 140 مشارکت کننده در فضایی به وسعت 1700 متر مربع از بیش از 17 استان کشور شامل تهران ، اصفهان ، کردستان ، خوزستان ، چهارمحال و بختیاری ، زنجان ، قزوین ، لرستان ، خراسان ، گیلان ، یزد ، کرمان ، آذربایجان شرقی و غربی ، سمنان ، مرکزی و ... با محوریت ارائه آخرین محصولات، سوغات و توانمندیهای تولیدی هر استان برگزار میگردد. شایان ذکر است در این نمایشگاه سیاه چادر هایی جهت نمایش زندگی سنتی اقوام ایرانی برپا گردیده و همچنین برنامه آیینی ، سنتی و موسیقی ایرانی و شاهنامه خوانی نیز در خلال برگزاری این نمایشگاه برگزار خواهد شد. این رویداد از تاریخ 4 لغایت 8 اردیبهشت ماه ساعت 16 الی 22 پذیرای علاقمندان ، بازدیدکنندگان و همشهریان گرامی خواهد بود.

اطلاعيه
پنج شنبه - 26 اسفند 1395 - ساعت 10:19
2164

قابل توجه پیمانکاران و مجریان محترم نمایشگاهی بدینوسیله به اطلاع میرساند کلیه پیمانکارانی که در حوزه های مختلف اعم از غرفه سازان ، بوفه ، تبلیغات ، آژانس های مسافربری و باربری و... به ارائه خدمات به مشارکت کنندگان در نمایشگاه ها می پردازند می بایست جهت حضور و استمرار فعالیت خود و همچنین اخذ مجوزهای مربوطه نسبت به مذاکره و انجام هماهنگی های لازم با شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی اقدام نموده و ضروریست قبل از قرارداد با مجریان و مشارکت کنندگان فرایند اخذ مجوز فعالیت در نمایشگاه ها را طی نمایند، در غیر اینصورت از انجام هرگونه فعالیت خدماتی بدون مجوز جلوگیری به عمل خواهد آمد.

دوازدهمين نمايشگاه سراسري صنايع دستي
سه شنبه - 3 اسفند 1395 - ساعت 10:32
1509

دوازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و گردشگری از تاریخ چهارم لغایت نهم اسفندماه سال جاری در محل سالن پارس و پردیس نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی برگزار میگردد. این نمایشگاه در فضایی به وسعت 7500 متر مربع پذیرای غرفه داران و هنرمندان صنایع دستی و گردشگری از 27 استان از سراسر کشور می باشد. این رویداد دارای ظرفیت مناسبی جهت معرفی تولیدات صنایع دستی است و می تواند با فراهم کردن بستر مناسب به منظور ارائه محصولات متنوع برای همه اقشار قابل بهره برداری باشد. این نمایشگاه ها  از ساعت 15 الی 21 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد.

اولين نمايشگاه تخصصي پزشكي،دندانپزشكي و آرايشي، بهداشتي
یک شنبه - 1 اسفند 1395 - ساعت 14:36
1342

اولین نمایشگاه تخصصی «تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، بیمارستانی و سلامت» همزمان با اولین نمایشگاه تخصصی « آرایشی، بهداشتی، سلولزی، شوینده و پاک کننده‌ها» به همت شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان مرکزی، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی، شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی، سازمان غذا و داروی اراک و شرکت رایا پردیس آریان از تاریخ دوم لغایت ششم اسفندماه سال جاری برگزار می گردد، این نمایشگاه در فضایی به وسعت 3000 مترمربع در سالن پرشیا محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان برپا خواهد بود و برترین نشان‌های تجاری ایران در حوزه های پزشکی، بهداشت و سلامت، آرایشی و بهداشتی حضور داشته و به معرفی محصولات خود در استان مرکزی می پردازند. ازکل فضای نمایشگاهی حدود 30 درصد به برندهای پزشکی و 70 درصد به محصولات بهداشتی و آرایشی تعلق دارد و با عنایت به برگزاری این نمایشگاه برای اولین بار در استان ، تولیدکنندگان و صنوف استان مرکزی نیز به خوبی از این رویداد استقبال کرده و در این نمایشگاه حضور چشمگیری دارند. این رویداد از ساعت 15 الی 21 پذیرای متخصصان ، علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

آگهي مزايده عمومي عناوين نمايشگاهي سال 1396 - مرحله دوم
چهار شنبه - 27 بهمن 1395 - ساعت 13:47
1321

آگهی مزایده عمومی ( مرحله دوم )   شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی                   موضوع مزایده : واگذاری عناوین نمایشگاهی سال 1396   دستگاه مزایده گزار : شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی   تاریخ تهیه اسناد مزایده: 95/11/28 لغایت 95/12/05 ( در ساعات اداری از ساعت 7:30 الی 30 :14 )   زمان ارسال پیشنهادات : تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ  95/12/07   تاریخ و مکان بازگشایی : مورخ 95/12/08 در محل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی می باشد.   میزان تضمین شرکت در مزایده معادل 5 % مبلغ پیشنهادی برای هر عنوان نمایشگاهی بصورت ضمانتنامه بانکی یا واریز وجه به حساب شرکت نمایشگاه ها میباشد   جهت کسب اطلاعات بیشتر با امور مالی و امور نمایشگاهی شرکت نمایشگاهها تماس حاصل فرمایید.   تلفن تماس : 2-34130541-086   آدرس سایت: www.arak-fair.com   جهت دانلود فرم های مربوطه به بخش مزایده و مناقصه سایت مراجعه نمایید.   روابط عمومی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی

برگزاري نمايشگاه لوازم خانگي
یک شنبه - 24 بهمن 1395 - ساعت 12:17
1512

پانزدهمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی و در فضایی به وسعت 7500 مترمربع از تاریخ 26 بهمن لغایت 1 اسفندماه 95 و با حضور بیش از 70 شرکت کننده شامل تولید و عرضه کنندگان لوازم خانگی ، ظروف آشپزخانه، لوستر و دکوراسیون و نمایندگی آنها از استان های تهران ، خراسان رضوی ، آذربایجان شرقی ، یزد، زنجان و مرکزی جهت نمایش آخرین دستاوردها با هدف ایجاد فرصتی رقابتی و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات  اقتصادی برگزار می گردد این نمایشگاه از ساعت 15 الی 21 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

اطلاعيه قابل توجه مجريان متقاضي برگزاري نمايشگاه ها
یک شنبه - 17 بهمن 1395 - ساعت 11:22
1292

قابل توجه کلیه مجریان محترم نمایشگاهی استان مرکزی احتراما همانگونه که مطلعید برابر دستور العملها و آیین نامه های سازمان توسعه تجارت ایران برگزاری کلیه نمایشگاه های داخل و خارج از کشور ، منوط به عضویت مجریان در بانک اطلاعات مجریان در این سازمان می باشد لذا مقتضی است کلیه مجریان متقاضی برگزاری نمایشگاه ها جهت تکمیل بانک اطلاعات و یا بروز رسانی آن به سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی مراجعه نمایند. ضمنا از انعقاد قرارداد برای برگزاری نمایشگاه توسط مجریان مذکور که فاقد بانک اطلاعاتی می باشند جلوگیری به عمل خواهد آمد.

نهمين نمايشگاه سراسري فرش دستباف
شنبه - 16 بهمن 1395 - ساعت 14:07
1388

نهمین نمایشگاه سراسری فرش دستباف ایران همزمان با نمایشگاه فرش ماشینی و منسوجات در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی در فضایی به وسعت 10000 متر مربع و با حضور بیش از 120 شرکت کننده برگزار میگردد. مشارکت کنندگان در این نمایشگاه شامل تولید کنندگان و توزیع کنندگان فرش دستباف ، تابلو فرش ، شرکت ها و نمایندگی های فرش ماشینی و منسوجات و تزئینات می باشند. این رویداد با هدف ایجاد فرصتی مناسب جهت تامین نیاز مردم شریف استان به دستبافته های هنر ایرانی و همچنین دسترسی آن ها به آخرین دستاوردهای صنعتگران فرش ماشینی با کیفیت عالی و قیمت مناسب و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات اقتصادی برگزار می گردد. این نمایشگاه از تاریخ 17 لغایت 22 بهمن ماه سال جاری از ساعت 15 الی 21 پذیرای بازدید کنندگان و علاقمندان می باشد.