You don't have javascript enabled. Good luck with that.
اخبار نمایشگاهی
برگزاري نمايشگاه خانه مدرن
شنبه - 6 شهریور 1395 - ساعت 10:21
1624

نمایشگاه تخصصی خانه مدرن در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی و در فضایی به وسعت 7500 متر مربع از تاریخ 8 لغایت 12 شهریورماه سالجاری و با حضور بیش از 100 شرکت کننده اعم از تولید و عرضه کنندگان مبلمان منزل و نمایندگی انها ، تولید کنندگان و عرضه کنندگان لوستر ، لوازم خانگی ، دکوراسیون داخلی و صنایع چوب با هدف ایجاد فرصتی مناسب جهت نمایش آخرین دستاوردها و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات اقتصادی برگزار می گردد، این نمایشگاه از ساعت 16 الی 22 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد.

برگزاري اولين جشنواره موسيقي اقوام ايراني
سه شنبه - 5 مرداد 1395 - ساعت 13:24
1492

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (علیهالسلام) و حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا (علیه السلام) و دهه کرامت اولین جشنواره موسیقی اقوام ایرانی به همراه جنگ شادی ، نمایش طنز ، تردستی و شعبده بازی به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی برگزار میگردد در این رویداد شاد و مفرح هنرمندانی از استان های کردستان ، خوزستان ، لرستان و مرکزی  آثار خود را به نمایش خواهند گزارد. این جشنواره از 20 لغایت 22 مرداد ماه ساعت 19 الی 21 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی برگزار میگردد علاقمندان جهت تهیه بلیط میتوانند با شماره 33683882 - 086 شرکت پارسیان مهر تماس حاصل نمایند.

آگهي دعوت مجمع عمومي عادي ساليانه شركت
شنبه - 19 تیر 1395 - ساعت 09:51
1453

بسمه تعالی   آگهی دعوت مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی سهامی خاص "شماره ثبت 4863"   بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم شرکت دعوت بعمل می آید که در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه روز یکشنبه مورخ 95/04/27 رأس ساعت 10 صبح در سالن پارس شرکت واقع در اراک - میدان امام خمینی(ره) حضور بهم رسانند.     دستور جلسه : 1-    استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس شرکت 2-    تصویب صورتهای مالی سال 1394 3-    انتخاب بازرسان  و حسابرس شرکت 4-    تعیین روزنامه کثیر الانتشار جهت درج آگهی های قانونی شرکت 5-    سایر موارد    هیئت مدیره شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی

 آگهي مزايده باسكول نمايشگاه (مرحله دوم)
چهار شنبه - 26 خرداد 1395 - ساعت 09:22
1587

آگهی مزایده عمومی باسکول –مرحله دوم شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی موضوع مزایده : واگذاری باسکول نمایشگاه دستگاه مزایده گزار : شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی زمان توزیع اسناد مزایده : از تاریخ  پنجشنبه 1395/3/27 تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ 1395/4/8 می باشد . زمان ارسال پیشنهادات  : تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه مورخ 1395/4/10 می باشد . تاریخ و مکان بازگشایی : روز شنبه مورخ 1395/4/12 در محل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی می باشد . میزان ونوع تضمین شرکت در مزایده : مبلغ 50/000/000 ریال به صورت واریز وجه نقد به حساب شرکت یا چک بانکی تضمینی یا ضمانتنامه بانکی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است. برنده مزایده می بایست ظرف مدت 48 ساعت نسبت به عقد قرارداد اقدام نماید. آدرس مزایده گزار : اراک –میدان امام خمینی (ره) محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی تلفن :34130541-086 وب سایت: www.arak-fair.com  لطفا جهت دانلود فایل های ضمیمه به بخش مزایده و مناقصه سایت مراجعه نمایید.

19 خرداد، روز جهاني نمايشگاه
چهار شنبه - 19 خرداد 1395 - ساعت 08:31
1594

روز 8 ژوئن برابر با نوزدهم خردادماه از سوی اتحادیه نمایشگاه‌های جهانی (UFI) به عنوان روز جهانی نمایشگاه شناخته می شود. بزرگان صنعت نمایشگاهی سراسر دنیا، تعدادی زیادی از اعضای انجمن جهانی نمایشگاه ها و فعالان صنعت نمایشگاهی و همچنین تعدادی از دانشگاه های معتبر به منظور بسط و گسترش این صنعت و همچنین بالابردن سطح آگاهی مردم نسبت به صنعت نمایشگاهی از ابتدا تا ۱۹ خرداد که به همت انجمن جهانی نمایشگاه ها روز جهانی صنعت نمایشگاهی نامگذاری شده است، حمایت کامل خود را از نامگذاری این روز و فعالیت های مرتبط با تبلیغ این روز به عنوان روز جهانی صنعت نمایشگاهی اعلام کرده اند، و همین حمایت ها بوده است که سر منشاء بوجود آمدن این رخداد شده است. روز جهانی صنعت نمایشگاهی تنها یک رویداد نیست، بلکه یک اعلان عمومی برای تمام علاقه مندان و فعالان صنعت نمایشگاهی برای ترویج صنعت نمایشگاهی و به اشتراک گذاشتن یک صدای واحد و منسجم است. این ترکیبی از تمام تلاش های ما با هم است. شما به عنوان یک فرد، شرکت یا انجمن با یک فعالیت هرچند کوچک به عنوان بخشی از این صنعت می توانید یک تغییر بزرگ بوجود آورید. هر فعالیتی که در جهت ترویج این صنعت انجام دهید به تاثیر بیشتر روز جهانی صنعت نمایشگاهی، برای شناسایی این صنعت به دیگران کمک خواهد کرد. امروزه نمایشگاه ها یک صنعت بشمار می رود که تأثیر بسیاری بر رونق اقتصادی شهرها و تحول صنعتی و اقتصادی کشورها خواهد داشت. اهمیت نمایشگاه ها به عنوان اهرم توسعه صادرات و عامل توسعه پایدار، نقش مهمی در برندسازی شهری، توسعه گردشگری، تقویت زیرساخت های شهری و توفیق اقتصادی شهرها دارد. با توجه اهمیت نمایشگاه به عنوان یک حرفه و تأثیر آن در زمینه های مختلف جامعه بشری امروز، لازم است زیرساخت های بهینه برای برگزاری نمایشگاه به عنوان یک رویداد اقتصادی، تقویت شده و نگاه ویژه ای به حمایت از تولیدکنندگان داخلی و تولیدات ملی انجام شود. منبع : خبرگزاری ایمنا

بازديد زماني قمي استاندار مركزي از پنجمين نمايشگاه سراسري گل و گياه
شنبه - 8 خرداد 1395 - ساعت 10:15
1453

استاندار مرکزی در بازدید از پنجمین نمایشگاه سراسری گل و گیاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان با اشاره به اینکه بهره گیری از ظرفیت گل و گیاه  فرصت خوبی برای توسعه صادرات استان است گفت: با توجه به ظرفیت مناسب استان در زمینه پرورش گل و گیاه، صادرات در این حوزه باید تقویت شود وی افزود: از این ظرفیت باید بعنوان یک فرصت اقتصادی مناسب در زمینه توسعه و تحول استان بهره گرفت. زمانی قمی: با اشاره به حضور چشمگیر مردم استان در نمایشگاه گل و گیاه، اظهار کرد: این حضور دلیل بر علاقمندی مردم استان به پرورش گل و گیاه است که با ذوق و قریحه هنری جامعه سروکار دارد و می تواند در زمینه اقتصادی و توسعه استان نیز نقش جدی داشته باشد. وی راه اندازی گمرک گل در شهرستان محلات را یک اقدام ارزشمند دولت تدبیر و امید در استان مرکزی عنوان کرد و گفت: ظرفیت های ارزشمند گل استان باید به اشتغالزایی پایدار و ارتقاء شرایط اقتصادی مردم منجر شود.  استاندار مرکزی ابراز کرد: وزارت جهاد کشاورزی و سازمانهای ذیربط در این حوزه در شهرستان محلات اقدامات موثری را به انجام رسانده اند بطوریکه شهرکی در شهرستان محلات تاسیس شده است که بخشی از ساختار زیربنایی آن تامین و بخش دیگر در حال انجام است که در نظر است با توسعه کمی و کیفی این اقدام به سمت صادرات بیشتر گل و گیاه پیش رویم. وی اظهار کرد: هم اکنون که مهمترین دغدغه مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی است خانواده دولت در استان مرکزی از همه ظرفیت های خود در لبیک گویی به ندای معظم له استفاده می کند.  پنجمین نمایشگاه سراسری گل و گیاه، فضای سبز و تجهیزات گلخانه ای و نمایشگاه سوغات، هدایا و جشنواره آش اقوام ایرانی از3لغایت 7 خرداد ماه پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان بود.

آگهي مزايده باسكول نمايشگاه
سه شنبه - 4 خرداد 1395 - ساعت 10:28
1666

آگهی مزایده عمومی باسکول شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی موضوع مزایده : واگذاری باسکول نمایشگاه دستگاه مزایده گزار : شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی زمان توزیع اسناد مزایده : از تاریخ  چهارشنبه 1395/3/5 تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 1395/3/12 می باشد . زمان ارسال پیشنهادات  : تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه مورخ 1395/3/13 می باشد . تاریخ و مکان بازگشایی : روز یک شنبه مورخ 1395/3/16 در محل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی می باشد . میزان ونوع تضمین شرکت در مزایده : مبلغ 50/000/000 ریال به صورت واریز وجه نقد به حساب شرکت یا چک بانکی تضمینی یا ضمانتنامه بانکی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است. برنده مزایده می بایست ظرف مدت 48 ساعت نسبت به عقد قرارداد اقدام نماید. آدرس مزایده گزار : اراک –میدان امام خمینی (ره) محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی تلفن :34130541-086 وب سایت: www.arak-fair.com لطفا جهت دانلود فایل های ضمیمه به بخش مزایده و مناقصه سایت مراجعه نمایید.

افتتاح نمايشگاه گل و گياه و تجهيزات گلخانه اي
سه شنبه - 4 خرداد 1395 - ساعت 06:49
1601

پنجمین نمایشگاه گل و گیاه ، فضای سبز و تجهیزات گلخانه ای همزمان با نمايشگاه سوغات ، هدايا و جشنواره آش اقوام ایرانی با حضور حسن بیگی معاونت سیاسی ، امنیتی استانداری مرکزی و جمعی از مدیران ارشد و مسئولین استان افتتاح شد. این نمایشگاه ها در فضایی به وسعت 10000 متر مربع و با حضور بیش از 370 شرکت کننده از تاریخ 3 لغایت 7 خرداد ماه سال جاری از ساعت 16 الی 22 پذیرای بازدید کنندگان و علاقمندان می باشد. شایان ذکر ایت ساعت بازدید ویژه روز جمعه مورخ 95/3/7 از 10 صبح تا 10 شب می باشد.