You don't have javascript enabled. Good luck with that.
اخبار نمایشگاهی
آثار شيوع كرونا در برگزاري رويدادها در شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان مركزي
سه شنبه - 15 تیر 1400 - ساعت 10:46
118

پاندمی کرونا علاوه بر ایجاد فاجعه انسانی تا کنون لطمات جبران ناپذیری به اقتصاد جهان و همچنین به تبع آن اقتصاد کشور وارد آورده است و صنعت نمایشگاهی نیز از این لحاظ بزرگترین زیان تاریخ خود را متحمل گشته و با تداوم برگزار نشدن رویداد های نمایشگاهی ، نمایشگاه های استان نیز دچار مشکلات و خسارات جبران‌ناپذیری شده است. پر واضح است برگزاری رویدادهای نمایشگاهی در دوران تحریم می‌تواند گشایش‌های زیادی را به همراه داشته باشد و با ایجاد پل ارتباطی میان تولید کنندگان،مصرف کنندگان و صادر کندگان  رونق اقتصادی به وجود آید. شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی به عنوان یک شرکت خصوصی خودگران که درآمد و هزینه های آن از برگزاری نمایشگاه ها و رویدادهای تجاری تامین میگردد از بهمن ماه سال 1398 بدلیل شیوع کرونا ویروس تعطیل گردیده و همواره با تمکین از مصوبات ملی و استانی ستاد پشگیری از کرونا در راستای حفظ سلامت جامعه علی الخصوص هم استانی های گرامی از برگزاری نمایشگاه ها و رویدادهای برنامه ریزی شده به مدت 18 ماه خودداری کرده است و متحمل خسارت های فراوان شده است.  این درحالیست که در سایر استان های کشور در شرایط کرونایی نمایشگاه ها در حال برگزاری بوده و عملا برخورد سلیقه ای و جزیره ای در کشور باعث زیان برخی سایت های نمایشگاه ی از جمله استان مرکزی گردیده است، شایان ذکر است براساس دستورالعمل های سازمان توسعه تجارت ایران و بخشنامه های ستاد ملی در تابستان سال 99 عملا استان های دارای شرایط زرد و نارنجی کرونایی قابلیت برگزاری رویداد ها با رعایت پروتکل های بهداشتی را دارند ولی متاسفانه دستگاه های ذیربط استانی از برگزاری نمایشگاه ها ممانعت به عمل آورده و اکنون شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی تحت فشارهای جانبی از برگزاری رویدادها با رعایت پروتکل ها منع شده است. امسال نیز همانند گذشته تقویم نمایشگاهی استان مرکزی با برنامه ریزی رویدادهای نمایشگاهی از سوی سازمان توسعه تجارت ایران مصوب شده ولی معطل تصویب و صدور مجوز های درون استانی است و ادامه تداوم تعطیلی نمایشگاه ها علاوه بر زیان مالی و معنوی به این شرکت ، به مشارکت کنندگان در نمایشگاه ها نیز لطمه وارد نموده و باعث آسیب‌های روانی و اجتماعی گشته است. لذا مدیریت این شرکت می کوشد از سبقه قدرتمند نمایشگاه های بین المللی استان به عنوان یک مجموعه خدمت رسان به هم استانی های ارجمند، صیانت نموده و از غیرفعال و تعطیل شدن پیشانی صنایع استان با استفاده از تمامی ابزار های موجود ، با پیش شرط رعایت پروتکل ها جلوگیری به عمل آمورد، تا عموم مردم شریف استان و سهامداران محترم در آینده نیز از مواهب این مجموعه بهره مند گردند.   روابط عمومی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی

آگهي مزايده عناوين نمايشگاهي (نوبت دوم)
سه شنبه - 8 تیر 1400 - ساعت 10:07
89

آگهی مزایده عمومی برگزاری برخی از عناوین نمایشگاه های سال 1400( نوبت دوم ) شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی موضوع مزایده : برگزاری برخی از عناوین نمایشگاه های سال 1400( نوبت دوم ) دستگاه مزایده گزار : شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی زمان توزیع اسناد مزایده : 1400/04/09 لغایت 1400/04/16 ( درساعات اداری از ساعت  7:30 الی14:30) زمان ارسال پیشنهادات  : تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ 1400/04/20 تاریخ و مکان بازگشایی : زمان گشایش پاکت ها مورخ 1400/04/21 در محل دفتر مدیریت شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی می باشد . میزان ونوع تضمین شرکت در مزایده : معادل 5% قیمت پیشنهادی برای هر عنوان نمایشگاهی به صورت واریز نقدی  یا ضمانتنامه بانکی یا چک بانکی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است. برنده مزایده می بایست ظرف مدت 7 روز  نسبت به عقد قرارداد اقدام نماید. آدرس مزایده گزار : اراک –میدان امام خمینی (ره) محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی تلفن :34130541-086 وب سایت: www.arak-fair.com   روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی   جهت دریافت آگهی و فرم های مربوطه اینجا کلیک کنید.

آگهي مزايده عناوين نمايشگاهي
یک شنبه - 23 خرداد 1400 - ساعت 10:55
104

آگهی مزایده عمومی برگزاری برخی از عناوین نمایشگاه های سال 1400( نوبت اول ) شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی موضوع مزایده : برگزاری برخی از عناوین نمایشگاه های سال 1400( نوبت اول ) دستگاه مزایده گزار : شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی زمان توزیع اسناد مزایده : 1400/03/24 لغایت 1400/03/31 ( درساعات اداری از ساعت  7:30 الی14:30) زمان ارسال پیشنهادات  : تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 1400/04/05 تاریخ و مکان بازگشایی : زمان گشایش پاکت ها مورخ 1400/04/07 در محل دفتر مدیریت شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی می باشد . میزان ونوع تضمین شرکت در مزایده : معادل 5% قیمت پیشنهادی برای هر عنوان نمایشگاهی به صورت واریز نقدی  یا ضمانتنامه بانکی یا چک بانکی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است. برنده مزایده می بایست ظرف مدت 7 روز  نسبت به عقد قرارداد اقدام نماید. آدرس مزایده گزار : اراک –میدان امام خمینی (ره) محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی تلفن :34130541-086 وب سایت: www.arak-fair.com   روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی   جهت دریافت آگهی و دانلود فرم های مربوطه اینجا کلیک کنید.

بيست و چهارمين نمايشگاه تخصصي مبلمان، لوستر و دكوراسيون داخلي
یک شنبه - 5 بهمن 1399 - ساعت 10:10
438

بیست و چهارمین نمایشگاه تخصصی مبلمان، لوستر و دکوراسیون داخلی از روز دوشنبه ششم لغایت جمعه دهم بهمن ماه 99 در سالن پارس و پردیس محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی و در فضایی به وسعت هفت هزار متر مربع با حضور بیش از 80 شرکت کننده برگزار می گردد. مشارکت کنندگان در این رویداد به  ارائه انواع مبلمان راحتی، کلاسیک و استیل، سرویس خواب، میز غذاخوری، لوستر، چراغ های روشنایی و تزئینی، آئینه و شمعدان، دکوراسیون داخلی،کالای خواب پرداخته و آخرین دستاوردهای خود را جهت ایجاد فرصت رقابتی و فراهم نمودن زمینه لازم مبادلات اقتصادی به معرض دید عموم قرار میدهند. این نمایشگاه از ساعت 15 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان، علاقمندان و همشهریان محترم خواهد بود. t.me/arakfair instagram.com/arak_fair

بيست و چهارمين نمايشگاه تخصصي مبلمان، لوستر و دكوراسيون داخلي
چهار شنبه - 24 دی 1399 - ساعت 08:58
424

بیست و چهارمین نمایشگاه تخصصی مبلمان، لوستر و دکوراسیون داخلی از روز دوشنبه 6 لغایت جمعه 10 بهمن ماه 99 در سالن پارس محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی برگزار میگردد. طی هماهنگی های به عمل آمده با مراجع ذیصلاح این رویداد با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ، استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی و در فضایی به وسعت 5 هزار متر مربع از ساعت 15 الی 20 برگزار خواهد شد.

14 خرداد ماه روز جهاني صنعت نمايشگاهي
دو شنبه - 12 خرداد 1399 - ساعت 10:58
583

انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی به مناسبت روز جهانی صنعت نمایشگاهی اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرده است:   روز جهانی صنعت نمایشگاهی سالانه در اولین چهارشنبه ماه ژانویه برگزار می‌شود. امسال روز جهانی صنعت نمایشگاهی در تاریخ ۳ ژوئن ۲۰۲۰ سال میلادی ( معادل با ۱۴ خرداد۱۳۹۹ ) قرار گرفته است. روز جهانی صنعت نمایشگاهی راهی است برای توجه هرچه بیشتر به صنعت نمایشگاهی در سطح منطقه و جهانی. سالهای گذشته، این ابتکار عمل سبب گردهم آمدن هزاران نفر از متخصصان این صنعت همچون انجمن‌ها، مجریان نمایشگاهی، مجموعه نمایشگاه‌ها، ارائه دهنگان خدمات و … در سرتاسر جهان شد. پیغام روز جهانی صنعت نمایشگاهی۲۰۲۰ با هدف ایجاد بیشترین تاثیرگذاری، امسال تنها بر روی یک پیام متمرکز می‌شویم : نمایشگاه‌ها کلیدی برای بازسازی اقتصادها است. امسال صنعت نمایشگاهی بر روابط، تجدید روابط، شروع و بازسازی جوامع و اقتصادها تمرکز دارد. ما می‌خواهیم این پیغام را میان همگان ترویج دهیم که سریعترین راه برای ارتباط مجدد با بازارهدفتان حضور در رویدادهای نمایگاهی هستند. و این ارتباط مجدد در نمایشگاهها منجر به احیای اقتصاد می‌شود. چگونگی مشارکت در روز جهانی صنعت نمایشگاهی۲۰۲۰ یوفی؛مجمع جهانی صنعت نمایشگاهی، از تمامی فعالان صنعت نمایشگاهی دعوت کرده‌است تا در جشن روز جهانی صنعت نمایشگاهی ۲۰۲۰ شرکت کنند تا صنعت و نمایشگاه‌ها را به عنوان سکوهای تجاری معرفی کنند. یوفی از برگزارکنندگان می‌خواهد که داستانهایی از  رویدادهای خویش بگویند و نشان دهند که ارتباط های ایجاد شده در نمایشگاه ها چگونه به ساخت اقتصاد دنیا کمک می‌کند. داستانهایی درباره : معرفی محصول جدیدی که در رویدادی که شما برگزار کردید رخ داده است. عقد قرارداهای بزرگ تجاری و معملاتی که شرکت کنندگان  در رویدادهای شما به دست آوردند. تاجرانی که در رویدادهای شما ملاقات کردند وسبب شروع همکاری اقتصادی و ارتباط موثر شدید. پایه گذار شروع حرکات اقتصادی که آغاز شده است. و… . نقل قولها، ویدیو ها، توصیفات و یا عکسهایی از مقامات دولتی که در یک رویداد شرکت کردند. هر مدل راه دیگری که بر اساس قوه ی خلاقیت شما نشاندهنده ی حمایت از صنعت نمایشگاهی است. از فضای مجازی برای به اشتراک گذاشتن فعالیت‌ها و نوآوری در صنعت نمایشگاهی استقاده کنید و سبب ایجاد انگیزه برای فعالان این صنعت و همکاران خویش شوید. عکسهایی از ابتکارات خود در روز صنعت نمایشگاهی به همراه حمل تابلوی روزجهانی ۲۰۲۰ منتشر کنید، از اینفوگرافیک های موجود در سایت یوفی در همین رابطه نیز می‌توانید استفاده کنید. 

اطلاعيه
شنبه - 3 اسفند 1398 - ساعت 17:22
1238

🔴اطلاعیه با توجه به تصمیمات مراجع ذیصلاح استان و به منظور پیشگیری از بیماری های تنفسی ، واگیردار و همینطور مراقبت در برابر ویروس کرونا برگزاری نمایشگاه های گل و گیاه و دستاوردهای بانوان لغو و به زمان دیگری موکول گردید.

نشست تخصصي بررسي چالش هاي فرش دستباف  كشور
جمعه - 25 بهمن 1398 - ساعت 09:14
855

در حاشیه برگزاری دوازدهمین نمایشگاه سراسری فرش دستباف و تابلو فرش ایران، نشست تخصصی فرش دستباف با رویکرد بررسی چالش ها و مسائل مرتبط با حوزه تولید و صادرات فرش دستباف کشور و استان با حضور اعضای محترم هیئت مدیره اتحادیه صادرکنندگان فرش دستباف ایران ، اعضای هیئت مدیره محترم اتحادیه صادرکنندگان فرش دستباف همدان ، حسنی مدیر کل محترم سازمان صمت استان و هیئت همراه ، اعضای هیئت مدیره محترم اتحادیه تولید کنندگان فرش اراک و استان ، فعالین و تولید کنندگان فرش استان و مشارکت کنندگان در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف و تابلو فرش ایران در اراک برگزار گردید

اولين جشنواره هنر و موسيقي
دو شنبه - 21 بهمن 1398 - ساعت 14:14
824

نخستین جشنواره هنر و موسیقی استان مرکزی به مدت 5 روز از ۲۲ لغایت ۲۷ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی برگزارمی شود. در این جشنواره آموزشگاه های موسیقی، نقاشی و صنایع دستی توانمندی های خود را به نمایش خواهند که در این جشنواره با مشارکت بخش خصوصی و با مجور و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی برپا خواهد شد. این رویداد هر روز از ساعت ۱۵ تا ۲۱ پذیرای علاقه مندان است، شایان ذکر است این جشنواره با مشارکت آموزشگاه های موسیقی ، نقاشی، صنایع دستی ، فنی و حرفه ای، هنرهای تجسمی و نگارخانه ها برپاخواهد شد و در ۱۰ غرفه نیز آلبوم های موسیقی رونمایی خواهد شد.

نمايشگاه تخصصي فرش دستباف و تابلو فرش
یک شنبه - 20 بهمن 1398 - ساعت 11:23
892

دوازدهمین نمایشگاه سراسری فرش دستباف و تابلو فرش ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی در فضایی به وسعت 7500 متر مربع ، با حضور بیش از 60 شرکت کننده از استان های آذربایجان شرقی ، تهران، گلستان، اصفهان، کردستان، قم و مرکزی برگزار میگردد. مشارکت کنندگان در این نمایشگاه شامل برترین تولید کنندگان و توزیع کنندگان فرش دستباف و تابلو فرش و برند های معتبر کشوری و جهانی می باشند و مدیران و مسئولین مرکز ملی فرش ایران ، روسای اتحادیه های تولیدکنندگان و صادرکنندگان کشور ، رایزن ها و هیئت های تجاری کشورها نیز از این نمایشگاه بازدید به عمل خوانده آورد. این رویداد با هدف ایجاد فرصتی مناسب جهت تامین نیاز مردم شریف استان به دستبافته های هنر ایرانی با کیفیت عالی، قیمت مناسب و فراهم نمودن زمینه جهت مبادلات اقتصادی برگزار می گردد و از تاریخ سه شنبه 22 لغایت یکشنبه 27 بهمن ماه سال جاری از ساعت 15 الی 21 پذیرای بازدید کنندگان و علاقمندان می باشد. t.me/arakfair instagram.com/arak_fair