You don't have javascript enabled. Good luck with that.
اخبار نمایشگاهی
افتتاح رسمي نمايشگاه هاي گل و گياه ، گلخانه ،  فضاي سبز و خدمات و مبلمان شهري
سه شنبه - 29 خرداد 1397 - ساعت 21:57
53

هفتمین نمایشگاه تخخصی گل و گیاه ، اولین نمایشگاه تخصصی گلخانه و فضای سبز و سومین نمایشگاه تخصصی خدمات و مبلمان شهری طی مراسمی امروز با حضور آقازاده استاندار مرکزی ، معاونین استاندار و جمعی از مدیران ارشد استان افتتاح گردید. سید علی آقازاده در طی این مراسم بیان کرد این استان ظرفیت ارزشمندی در پرورش گل و گیاه دارد و در صورت توسعه و بهره برداری مناسب از این ظرفیت استان ، می توان زمینه اشتغالزایی پایدار و بهبود شرایط اقتصادی این خطه را رقم زد.  هفتمین نمایشگاه تخخصی گل و گیاه ، اولین نمایشگاه تخصصی گلخانه و فضای سبز و سومین نمایشگاه تخصصی خدمات و مبلمان شهری تا روز جمعه یکم تیر ماه 97 از ساعت 16 الی 22 در سالن های پارس پردیس و پرشیا محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی در فضایی به وسعت ده هزار متر مربع پذیرای بازدیدکنندگان و علاقمندان می باشد.

برگزاري نمايشگاه گل و گياه ، نمايشگاه فضاي سبز و نمايشگاه مبلمان و خدمات شهري
یک شنبه - 27 خرداد 1397 - ساعت 09:46
123

هفتمین نمایشگاه گل و گیاه ، فضای سبز و ماهیان زینتی با حضور بیش از 60 تولید کننده ، عرضه کننده ، کارشناس و متخصص گل و گیاه از سراسر کشور در قالب 140 غرفه نمایشگاهی با هدف ایجاد فرصتی مناسب جهت نمایش آخرین تولیدات دستاوردها و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات تجاری و توسعه بازار در فضایی به وسعت 5000 متر مربع در سالن پارس محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی برگزار می گردد، همچنین همزمان با این رویداد اولین نمایشگاه تجهیزات گلخانه ای و فضای سبز نیز با حضور 20 شرکت کننده از استان های تهران، خوزستان، اصفهان، فارس، مرکزی، گیلان و مازندران برگزار گردیده و مشارکت کنندگان به ارائه محصولات و صنایع وابسته به فضای سبز و تجهیزات گلخانه ای در محل سالن پردیس به مساحت 2000 مترمربع خواهند پرداخت. شایان ذکر است همزمان با این نمایشگاه ها سومین نمایشگاه تخصصی خدمات ، مبلمان شهری و حمل و نقل عمومی نیز با مشارکت متخصصان و شرکت های مرتبط با حوزه حمل و نقل عمومی و خدمات شهری و حضور شهرداری های اراک ، مهاجران ، پرند و تفرش در محل سالن پرشیا نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی به وسعت 3000 متر مربع برگزار میگردد از دیگر برنامه های جنبی میتوان به همایش شهرداران استان مرکزی در خلال برگزاری این رویداد اشاره نمود.  این نمایشگاه ها از دوشنبه 28 خرداد لغایت جمعه 1 تیر ماه 1397  از ساعت 16 الی 22 پذیرای همشهریان محترم ، علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد.

برگزاري نمايشگاه ضيافت
دو شنبه - 24 اردیبهشت 1397 - ساعت 08:03
110

نمایشگاه ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان از دوشنبه بیست و چهارم لغایت جمعه بیست و هشتم اردیبهشت ماه 97 به مدت پنج روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان برگزار میگردد. این نمایشگاه در فضایی به وسعت 3000 مترمربع و با حضور بیش از 80 مشارکت کننده در غالب 100 غرفه نمایشگاهی به عرضه آخرین محصولات تولیدی خود و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات اقتصادی خواهند پرداخت. این نمایشگاه از ساعت 15 الی 21 پذیرای همشهریان محترم، علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد.

بررسي پيش نويس قانون جامع صنعت نمايشگاهي كشور در نشست تخصصي انجمن نمايشگاه هاي ايران
چهار شنبه - 29 فروردین 1397 - ساعت 09:42
133

پیش نویس قانون جامع صنعت نمایشگاهی کشور در نشست تخصصی انجمن نمایشگاهی ایران با حضور جمعی از مدیران مراکز نمایشگاهی استان‌ها بررسی شد. این پیش‌نویس سه ماه پیش نیز در نشست روسای مراکز، فعالان و دست‌اندرکاران صنعت نمایشگاهی کشور با حضور حسین اسفهبدی، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران، قنبری مشاورعالی مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های ایران،میرظفرجویان معاون امور فنی و مهندسی این شرکت، سپاسدار دبیر انجمن مجریان نمایشگاهی و نلسون حضرتی رئیس انجمن نمایشگاه‌‌های ایران بررسی شده بود. به طور کلی بررسی پیش‌نویس قانون جامع صنعت نمایشگاهی کشور به منظور بررسی و رفع ابهامات و نقایص این قانون و همچنین بیان مشکلات و چالش‌های پیش روی صنعت نمایشگاهی است. گفتنی‌ است که  پیش نویس قانون جامع صنعت نمایشگاهی کشور که مشتمل بر ۱۴ماده و ۴تبصره است. این پیش‌نویس در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده و جهت تصویب نهایی و اجرایی شدن به هیات دولت ابلاغ شده است. براساس این قانون شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران که اختصاراً در این قانون "شرکت " نامیده شده به عنوان متولی اصلی صنعت نمایشگاهی کشور انتخاب شدهاست.        منبع گسترش نیوز

برگزاري نمايشگاه خودرو همزمان با صنايع دستي و توليدات محلي
چهار شنبه - 2 اسفند 1396 - ساعت 09:27
559

هشتمین نمایشگاه تخصصی خودرو ، قطعات یدکی و صنایع وابسته در سالن پرشیا محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی در فضایی به وسعت 2000 متر مربع با حضور نمایندگان شرکت های مرتبط با صنعت خودرو و قطعه سازی با هدف ایجاد ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف‌کننده برگزار خواهد شد و به ایجاد بازار رقابتی و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات تخصصی و تجاری و توسعه بازار می‌پردازد. این نمایشگاه از تاریخ 2 لغایت 5 اسفند ماه از ساعت 16 الی 21 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد. همچنین همزمان با این رویداد نمایشگاه اقوام ایرانی ، صنایع دستی و تولیدات محلی از با حضور بیش از 100 مشارکت کننده در فضایی به وسعت 5000 متر در سالن پارس برگزار می گردد در این نمایشگاه نیز آخرین محصولات صنایع دستی ، سوغات و توانمندیهای تولیدی محلی ارائه خواهد گردید این رویداد نیز از تاریخ 2 لغایت 6 اسفند ماه ساعت 15 الی 21 پذیرای همشهریان عزیز خواهد بود.

برگزاري دومين نمايشگاه تخصصي پزشكي ، بهداشتي
سه شنبه - 17 بهمن 1396 - ساعت 08:52
356

دومین نمایشگاه تخصصی «تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، بیمارستانی و سلامت» همزمان با دومین نمایشگاه تخصصی « آرایشی، بهداشتی، سلولزی، شوینده و پاک کننده‌ها» با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان مرکزی، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی، شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی، سازمان غذا و داروی اراک و شرکت نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی از تاریخ 18 لغایت 22 بهمن ماه سال جاری برگزار می گردد. این نمایشگاه با حضور بیش از پنجاه مشارکت کننده در فضایی به وسعت چهارهزار مترمربع در سالن پارس محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان برپا خواهد بود و 160 برند و نشان‌ تجاری در حوزه های تجهیزات پزشکی ، بیمارستانی ، مراکز خدمات درمانی و موسسات مرتبط به حوزه‌ی سلامت ، تولیدات محصولات آرایشی، بهداشتی، سلولزی، شوینده و پاک‌کننده و تناسب اندام حضور داشته و به معرفی تولیدات و محصولات خود می پردازند. شایان ذکر است همزمان با این نمایشگاه چندین سمینار آموزشی با موضوعات مرتبط با زایمان طبیعی و... برگزار می گردد. این رویداد از روز چهار شنبه هجدهم تا یکشنبه بیست و دوم بهمن ماه ساعت 15 الی 21 پذیرای متخصصان ، علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

نمايشگاه پوشاك ، منسوجات ، كيف و كفش و البسه چرمي
دو شنبه - 9 بهمن 1396 - ساعت 09:15
473

هشتمین نمایشگاه تخصصی پوشاک ، منسوجات ، کیف و کفش، محصولات و البسه چرمی از دوشنبه نهم لغایت جمعه سیزدهم بهمن ماه 96 در سالن پارس محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی و در فضایی به وسعت پنج هزار متر مربع برگزار میگردد . این رویداد با حضور بیش از 60 تولیدکننده و عرضه کننده پوشاک بزرگسال و کودک ،پوشاک سنتی ، ملزومات حجاب ،کیف و محصولات چرمی از سراسر کشور برگزار میگردد. این نمایشگاه از ساعت 15 الی 21 پذیرای همشهریان محترم ، علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد.

نمايشگاه صنايع غذايي
یک شنبه - 1 بهمن 1396 - ساعت 09:39
475

نهمین نمایشگاه صنایع غذایی،شیرینی،شکلات، نوشیدنی و لبنیات از دوشنبه دوم بهمن ماه 96 به مدت پنج روز در سالن پرشیا محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان برگزار میگردد. این نمایشگاه در فضایی به وسعت 2000 مترمربع و با حضور بیش از 40 مشارکت کننده در غالب 80 غرفه نمایشگاهی به عرضه آخرین محصولات تولیدی خود و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات اقتصادی خواهند پرداخت. این نمایشگاه از تاریخ 2 لغایت 6 بهمن ماه سال جاری از ساعت 15 الی 21 پذیرای همشهریان محترم، علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد.

نمايشگاه تخصصي مبلمان
یک شنبه - 24 دی 1396 - ساعت 09:09
418

هفدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی از تاریخ 25 لغایت 29دیماه سالجاری و با حضور بیش از 90 شرکت کننده اعم از تولید و عرضه کنندگان مبلمان منزل و نمایندگی انها ، تولید کنندگان و عرضه کنندگان لوستر با هدف ایجاد فرصتی مناسب جهت نمایش آخرین دستاوردها و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات اقتصادی برگزار می گردد، این نمایشگاه در فضایی به وسعت 7500 مترمربع در محل سالن های پارس و پردیس محل دائمی نمایشگاه های   بین المللی استان مرکزی از ساعت 15 الی 21 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد.

برگزاري نمايشگاه ازدواج
یک شنبه - 10 دی 1396 - ساعت 12:55
400

ششمین نمایشگاه تخصصی ازدواج آسان و سنت نبوی در فضایی به وسعت 5000 متر مربع از تاریخ 11 لغایت 15 دی ماه 96  با حضور بیش از 65 شرکت کننده در سالن پارس محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی برگزار میگردد. در این نمایشگاه غرفه هایی شامل تشریفات و خدمات مجالس ، رستوران و تالار باغ ، آتلیه فیلم و عکس ، سالن های زیبایی و پیرایش ، خدمات گل آرایی و خنچه عقد ، آیینه و شمعدان ، مزون عروس به ارائه خدمات خواهند پرداخت. این نمایشگاه با هدف ایجاد فرصت جهت تامین جهیزیه و خدمات مجالس با کیفیت عالی و قیمت مناسب و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات اقتصادی برگزار می گردد. این رویداد از ساعت 15 الی 21 پذیرای بازدیدکنندگان و علاقمندان می باشد.