You don't have javascript enabled. Good luck with that.

بازديد زماني قمي استاندار مركزي از پنجمين نمايشگاه سراسري گل و گياه

1368
شنبه - 8 خرداد 1395 - ساعت 10:15

استاندار مرکزی در بازدید از پنجمین نمایشگاه سراسری گل و گیاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان با اشاره به اینکه بهره گیری از ظرفیت گل و گیاه  فرصت خوبی برای توسعه صادرات استان است گفت: با توجه به ظرفیت مناسب استان در زمینه پرورش گل و گیاه، صادرات در این حوزه باید تقویت شود وی افزود: از این ظرفیت باید بعنوان یک فرصت اقتصادی مناسب در زمینه توسعه و تحول استان بهره گرفت.

زمانی قمی: با اشاره به حضور چشمگیر مردم استان در نمایشگاه گل و گیاه، اظهار کرد: این حضور دلیل بر علاقمندی مردم استان به پرورش گل و گیاه است که با ذوق و قریحه هنری جامعه سروکار دارد و می تواند در زمینه اقتصادی و توسعه استان نیز نقش جدی داشته باشد.

وی راه اندازی گمرک گل در شهرستان محلات را یک اقدام ارزشمند دولت تدبیر و امید در استان مرکزی عنوان کرد و گفت: ظرفیت های ارزشمند گل استان باید به اشتغالزایی پایدار و ارتقاء شرایط اقتصادی مردم منجر شود. 
استاندار مرکزی ابراز کرد: وزارت جهاد کشاورزی و سازمانهای ذیربط در این حوزه در شهرستان محلات اقدامات موثری را به انجام رسانده اند بطوریکه شهرکی در شهرستان محلات تاسیس شده است که بخشی از ساختار زیربنایی آن تامین و بخش دیگر در حال انجام است که در نظر است با توسعه کمی و کیفی این اقدام به سمت صادرات بیشتر گل و گیاه پیش رویم.

وی اظهار کرد: هم اکنون که مهمترین دغدغه مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی است خانواده دولت در استان مرکزی از همه ظرفیت های خود در لبیک گویی به ندای معظم له استفاده می کند. 

پنجمین نمایشگاه سراسری گل و گیاه، فضای سبز و تجهیزات گلخانه ای و نمایشگاه سوغات، هدایا و جشنواره آش اقوام ایرانی از3لغایت 7 خرداد ماه پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان بود.